Półki - Meble do pokoju dziennego, meble pokojowe

Wolna przestrzeń na ścianach naszych wnętrz bardzo często wypełniana jest poprze rozmaite dekoracje takie jak obrazy, lustra, czy fotoramy. Pozostawienie jej bez zagospodarowania chociażby drobnym akcentem, czyni wnętrze mało przytulnym i surowym. Jak jednak wypełnić powierzchnię ścian w taki sposób, aby uzyskać atrakcyjny efekt i jednocześnie zwiększyć funkcjonalność pomieszczenia? To proste- wystarczy przymocować odpowiednio dopasowane stylistycznie półki, które podkreślą atrakcyjny charakter aranżacji i znajdą praktyczne zastosowanie. Dzięki oferowanym przez nas półkom zyskują Państwo możliwość wyeksponowania atrakcyjnych elementów dekoracyjnych, ulubionych pamiątek, zdjęć rodzinnych, czy książek.

Zastosowanie półek ściennych to doskonały pomysł na ciekawą aranżację, niezależnie od tego, czy wnętrze zaprojektowane jest w stylu nowoczesnym, czy też klasycznym. Oferujemy standardowe modele półek wiszących z oparciem lub bez, regały wiszące, panele ścienne z półkami, nadstawki, półki rozbudowane w różnych kształtach, otwarte, lub z przeszkleniem. Świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w gabinecie, czy pokoju młodzieżowym.

Nasze produkty tworzone są z najwyższą starannością i zaangażowaniem, dzięki czemu odznaczają się nie tylko oryginalnym i atrakcyjnym stylem, ale również wyjątkową trwałością i funkcjonalnymi projektami.

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 240
Promocja