Strefa Projektanta


 

Szanowny projektancie. Witaj w strefie pełnej niezwykłych inspiracji oraz owocnej współpracy

 
W Meble Bogart doskonale zdajemy sobie sprawę jak wielkie znaczenie ma sposób aranżacji przestrzeni, w której żyjemy i mieszkamy. Od tego, w jaki sposób jest zaprojektowana zależy nasze poczucie swobody, nastrój oraz wydajność w pracy. Jesteśmy również w pełni świadomi, że projektowanie to staranny proces, którego punktem wyjścia jest zrozumienie potrzeb człowieka.
 
DLACZEGO MY?Bogart Design - to marka dedykowana w szczególności projektantom. Naszą misją jest dostarczanie niebanalnych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz. Poprzez tworzenie odpowiednio zaprojektowanych produktów pokazujemy iż rozumiemy rolę architekta polegającą na wpisaniu ich w odpowiedni kontekst, którym jest...wnętrze.
Nowości - nie tylko śledzimy najnowsze trendy na rynku oraz aktualizujemy naszą ofertę, ale również z pasją poszukujemy prawdziwych perełek.
Bogactwo oferty - posiadamy ponad 18000 produktów. Liczba ta nieustannie rośnie. Wiemy jak ważna jest elastyczność i brak ograniczeń w tworzeniu.
Własny, bezpieczny transport - dostawa własną flotą, bez obaw o uszkodzenia. Produkty dostarczane są z troską przez naszych kierowców, przy wykorzystaniu naszych samochodów.
Promocja projektantów - atrakcyjne warunki współpracy oraz promowanie najlepszych projektantów przy udziale siły marek Meble Bogart oraz Bogart Design.
Wsparcie - udostępniamy wszystkie materiały, niezbędne w procesie projektowania. Posiadamy ciągle aktualizowaną bazę brył 3D, bibliotek CAD oraz tekstur. W przypadku braków materiałów - pomagamy w ich zdobyciu. W razie potrzeb zapewniamy również dostęp do wszelkich próbników oraz katalogów. Nad jakością współpracy czuwa dedykowany zespół wsparcia. 

ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

       

       [email protected]

DANEBryły 3D i biblioteki CAD


NASI PARTNERZY:
 
        
 
 
 
 

POLECANI PROJEKTANCI


                pracownia14
                                                                                                                                                                           
/dla-projektantow-s-41.html