Adam Meble

Adam Meble produkcją mebli zajmuje się od 1982 roku. Kreatywność oraz stała współpraca z projektantami, pozwala na regularne wdrażanie nowych modeli mebli. Wytwarzane meble cechuje duża funkcjonalność oraz estetyka. 

To doceniany od lat producent mebli na rynku krajowym. Jego oferta obejmuje meble do pokojów dziennych, jadalni, pokojów młodzieżowych, a także kolekcje dedykowane biurom. Szeroki wybór kolekcji zaprojektowanych w myśl różnych stylów wnętrzarskich sprawia, że każdy może znaleźć propozycje idealnie doprasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, ale także do warunków konkretnego wnętrza.

Kolekcje Adam Meble

Adam Meble – marka

Firma Adam Meble powstała już w 1982 roku i od tej pory prężnie się rozwija. Sukces marki jest wynikiem dbałości o detale, oraz tworzeniem mebli wysokiej jakości, ale dostępnych dla każdego za sprawą przystępnych cen. Produkty firmowe dostępne są w najlepszych sklepach meblowych w kraju, dzięki czemu każdy może przebierać w ciekawych propozycjach.

Zdolność nadążania za zmieniającymi się trendami meblowymi oraz tym samym potrzebami Klientów sprawiły, że meble producenta zapisały się na rynku meblowym sukcesem. Adam Meble we współpracy z najlepszymi projektantami regularnie wdraża nowe modele mebli. Dzięki temu oferta nieustannie się powiększa i zachwyca coraz ciekawszymi propozycjami.

Oferta Adam Meble

Adam Meble to producent, który może się poszczycić wyjątkowo szeroką, jak i różnorodną ofertą kolekcji meblowych dedykowanych salonom, pokojom młodzieżowym, jadalniom i biurom. Każda bryła projektowana i wykonywana jest z myślą o szczególnej wygodzie i funkcjonalności użytkowania.

Kolekcje występują w nowoczesnej, eleganckiej formie charakteryzującej się najwyższą jakością wykonania, oraz zgodnym z najnowszymi trendami wzornictwem. Meble są praktyczne i estetycznie dopracowane, dzięki czemu stanowią dobry wybór do każdego typu wnętrza.

Czym wyróżnia się oferta Adam meble na tle innych:

  • solidność - meble wykonane są z certyfikowanej płyty o grubości 18 mm a część nawet 36 mm
  • możliwości konfiguracji kolorów - bogata paleta barw do wyboru
  • możliwość zmiany wymiarów mebli

Adam Meble a styl

Meble tej marki projektowane są w myśl stylu nowoczesnego oraz klasycznego. Dzięki tej różnorodności w zakresie wzornictwa, każdy może znaleźć kolekcję odpowiadającą konkretnie sprecyzowanym gustom. Dostępne są ponadto kolekcje mebli o ponadczasowym, uniwersalnym wyrazie, które będą idealne do neutralnych aranżacji wnętrzarskich.

Meble od Adam Meble są dopracowane estetycznie w każdym szczególe, dzięki czemu bez względu na to, jaki styl wnętrzarski preferujesz z pewnością docenisz ich efektowne wzornictwo.


Kolekcje mebli to wygoda i funkcjonalność w nowoczesnej, eleganckiej formie, charakteryzującej się najwyższa jakością wykonania, oraz zgodnym z najnowszymi trendami wzornictwem. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.
 
/adam-meble-m-15.html