Bogart Design

Bogart Design to nowoczesna marka oryginalnych i designerskich mebli wypoczynkowych oraz pokojowych. Naszą misją oraz motywem przewodnim jest dostarczanie starannie wyselekcjonowanych elementów wyposażenia wnętrza, które nadadzą mu unikalny charakter.

Unikalne wzornictwo, staranna selekcja oraz wysoka jakość wykonania, to tylko niektóre cechy wszystkich brył sygnowanych marką Bogart Design. Meble te cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób lubiących obracać się wśród niezwykłych przedmiotów - dlatego polecamy je projektantom wnętrz oraz architektom.Kolekcje Bogart Design

Wyjątkowe meble artystyczne od Bogart Design

Intencją w przy tworzeniu wyjątkowych produktów sygnowanym marką Bogart Design była jakość oraz nietuzinkowy design. Są to propozycje meblowe, wobec których ciężko zachować obojętność. Artystyczne meble od Bogart Design wprowadzają na wnętrz niekwestionowany powiew ekskluzywności.

Wszystkie produkty od Bogart Design wyróżniają się zdecydowanie jakością wykonania, dzięki czemu zagoszczą w salonach zadowolonych klientów przez długie lata. Wiele mebli zostało wykonanych w niepowtarzalnym oraz niestarzejącym się stylu Chesterfield. Znajdziemy tu również propozycje w wiecznie modnym stylu klasycznym.

Styl retro oraz chesterfield od Bogart Design

Propozycje mebli tapicerowanych od producenta Bogart Design składa się głównie z produktów w dwóch stylach. Pierwszym jest unikalny, wywodzący się z Anglii styl Chesterfield, dzięki któremu możemy podziwiać wyjątkowe sofy Chester oraz legendarne fotele Uszak w wielu wariantach.

Drugim, niepowtarzalnym stylem od Bogart Design jest styl retro, który widać na przykładzie mebli klubowych oraz np. Fotela PRL. Te niepowtarzalne, lecz jednocześnie ponadczasowe meble stanowią istotną część oferty producenta. Ta jest ciągle rozwijana i pojawiają się w niej coraz to nowsze, designerskie propozycje meblowe.

/bogart-design-m-40.html