Bogart Design

Bogart Design to nowoczesna marka oryginalnych i wyjątkowo designerskich mebli reprezentowana przez Firmę Meble-Bogart, która istnieje na rynku już wiele lat. Oferuje ona elementy wyposażenia wnętrza, które czynią pomieszczenie niezwykle charakterystycznym.

Nowoczesność stylów oraz wysoka jakość wykonania, to cechy wszystkich brył, jakie zostały wytworzone pod okiem najlepszych projektantów. Trwała konstrukcja gwarantuje satysfakcję użytkowania na długie lata. Meble cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób lubiących obracać się wśród niezwykłych przedmiotów.  
Wyjątkowe meble artystyczne od Bogart Design

Intencją w przy tworzeniu wyjątkowych produktów sygnowanym marką Bogart Design była jakość oraz nietuzinkowy design. Są to propozycje meblowe, wobec których ciężko zachować obojętność. Artystyczne meble od Bogart Design wprowadzają na wnętrz niekwestionowany powiew ekskluzywności.

Wszystkie produkty od Bogart Design wyróżniają się zdecydowanie jakością wykonania, dzięki czemu zagoszczą w salonach zadowolonych klientów przez długie lata. Wiele mebli zostało wykonanych w niepowtarzalnym oraz niestarzejącym się stylu Chesterfield. Znajdziemy tu również propozycje w wiecznie modnym stylu klasycznym.

Styl retro oraz chesterfield od Bogart Design

Propozycje mebli tapicerowanych od producenta Bogart Design składa się głównie z produktów w dwóch stylach. Pierwszym jest unikalny, wywodzący się z Anglii styl Chesterfield, dzięki któremu możemy podziwiać wyjątkowe sofy Chester oraz legendarne fotele Uszak w wielu wariantach.

Drugim, niepowtarzalnym stylem od Bogart Design jest styl retro, który widać na przykładzie mebli klubowych oraz np. Fotela PRL. Te niepowtarzalne, lecz jednocześnie ponadczasowe meble stanowią istotną część oferty producenta. Ta jest ciągle rozwijana i pojawiają się w niej coraz to nowsze, designerskie propozycje meblowe.

Kolekcje Bogart Design

Bogart Design kolekcja Elvie

Bogart Design kolekcja Harmony - system modułowy

Bogart Design kolekcja Ludwik

Bogart Design kolekcja Maybe

Bogart Design kolekcja Sicilia

Bogart Design kolekcja Sitkah

Bogart Design kolekcja Sottile

Bogart Design kolekcja System Comfort

Bogart Design kolekcja Uszaki