Gazetka 8/2021

Bostonsofa

Firma Bostonsofa powstała w 2008 roku i od początku funkcjonowania specjalizuje się w skórzanych meblach wypoczynkowych z funkcją relaks. Tak wąska specjalizacja, choć z pozoru ryzykowna - z biegiem czasu okazała się być strzałem w dziesiątkę. Dziś meble wypoczynkowe z funkcją relaks to istotny segment rynku i jednocześnie niezwykle poszukiwana podkategoria mebli wśród klientów. Wyspecjalizowanie się w tej dziedzinie przez Bostosofa zaowocowało niezwykle bogatą i dopracowaną ofertą, która cieszy się dużym zainteresowaniem.
Oferta mebli wypoczynkowych Bostonsofa

Bostonsofa oferuje przede wszystkim wysokiej klasy skórzane meble wypoczynkowe - również z funkcją relaks. Wszystkie bryły wykonywane są na bazie jakościowych materiałów, takich jak litego drewna, płyty meblowej, MDF, wyseleckjonowanej bydlęcej skóry licowej oraz jakościowej ekoskóry.

Na ofertę producenta składają się atrakcyjne modele narożników, występujących w różnych wariantach konfiguracyjnych, gustowne sofy, fotele z funkcją relaks, oraz przede wszystkim odpowiednio dobrane komplety wypoczynkowe, które wyniosą domowy wypoczynek na zupełnie nowy poziom.

Najwyższy komfort wypoczynku od Bostonsofa

Wszystkie pozycje z oferty Bostonsofa charakteryzują się przede wszystkim najwyższym komfortem, który sprawia, że domowy wypoczynek nabiera zupełnie innego wymiaru. Producent zadbał również o oto, aby funkcje relaks, w które wyposażone jest wiele mebli wypoczynkowych działały w sposób niezawodny i służyły przez lata.

Najwyższy poziom komfortu nie bierze się z nikąd. Gwarantują go miedzy innymi sprężyny kieszeniowe, które zapewniają nacisk punktowy i tym samym równomierny poziom sprężystości. Podłokietniki oraz poduszki zostały wypełnione specjalnymi włóknami poliestrowymi, co jest optymalnym rozwiązaniem pod względem miękkości, trwałości oraz sprężystości.

Dodatkowym atutem mebli wypoczynkowych z funkcją relaks od Bostonsofa jest możliwość konfiguracji. Zamawiając narożnik jesteśmy w stanie określić jego wariant na bazie dostępnych możliwości konfiguracyjnych. Istnieje również możliwość wyboru wybarwień skór. To wszystko współtworzy ofertę, obok której nie można przejść obojętnie.