CrisTap

Producent CrisTap to wykwalifikowana grupa fachowców, którzy łącząc wspólne pasje, zajmuje się wykonywaniem nowoczesnych, solidnych oraz wyjątkowo charakterystycznych mebli tapicerowanych.

Długoletnie doświadczenie w branży powaliło projektować modele zgodnie z najnowszymi trendami współczesnego rynku. Wysokiej jakości materiały i surowce, użyte do produkcji poszczególnych brył posiadają właściwe atesty, przez co zapewniają bezpieczeństwo użytkowania swoim nabywcom.

Zobacz meble CrisTap w kategoriach:

Kolekcje CrisTap

Meble wypoczynkowe CrisTap

Producent w swoim zakresie oferuje bogatą gamę ponad 40 propozycji tapicerowanych. W roli głównej występują tu narożniki oraz kanapy salonowe, a także fotele czy eleganckie pufy. Cały asortyment z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym oryginalność oraz wysoką jakość wykonania.

W asortymencie Meble-Bogart.pl posiadamy pełną ofertę producenta CrisTap, na którą składają się przede wszystkim nowoczesne meble wypoczynkowe takie jak wygodne narożniki, gustowne sofy, kanapy oraz fotele.

Wszystkie propozycje producenta CrisTap to cieszące się uznaniem wśród klientów propozycje służące relaksowi oraz wnoszące do wnętrza pozytywny akcent wizualny. Nie brakuje tu mebli w stylu zarówno klasycznym jak i nowoczesnym.
/cristap-m-47.html