Gazetka 1/2020

Etap Sofa

Etap Sofa to polski producent wyjątkowych mebli tapicerowanych. Na czym polega owa wyjątkowość? Meble od Etap Sofa to przede wszystkim design. Producent od lat jest mocno powiązany ze światem mody oraz sztuki, co za tym idzie – ich produkty tworzone są z pasją oraz w myśl najnowszych trendów designerskich.


Na ofertę producenta Etap Sofa składa się wiele eleganckich kolekcji w różnych stylach. Wśród nich wyróżniamy eleganckie sofy, narożniki oraz fotele wypoczynkowe, bardzo często składające się na gotowe zestawy wypoczynkowe. Wyjątkowa jakość od Etap Sofa

Producent słynie ponadto z solidnej jakości dostarczanych produktów. Renoma marki zobowiązuje – meble wypoczynkowe od Etap Sofa zachwycają dbałością o detale oraz wieloletnią trwałością. Z przyjemnością wprowadziliśmy propozycje Etap Sofa do naszego sklepu internetowego, dostarczając meble łączące najnowsze wzornictwo z jakością oraz komfortem.

Etap Sofa – ekskluzywne meble tapicerowane


Meble wypoczynkowe do salonu od Etap Sofa zdobyły uznanie na całym świecie nie bez powodu. Nie sposób nie docenić solidności oraz dbałości o detale, do której już przyzwyczaił producent. Również klienci naszego sklepu internetowego mają taką możliwość.

Etap Sofa pozwala również poczuć prestiż naturalnej skóry. Wiele z propozycji producenta można wykonać w naturalnej skórze - co nadaje im ekskluzywnego charakteru. Istnieje również możliwość wyboru kolorystyki z bogatej palety przygotowanej przez producenta.

Dlaczego warto wybrać meble od Etap Sofa?

  • renomowany producent

  • inspiracja sztuką oraz najnowszymi trendami we wzornictwie meblowym

  • solidna jakość oraz dbałość o detale

  • meble tworzone z pasją

  • wypoczynkowy charakter

Doceń jakość wypoczynku z Etap Sofa

Meble tapicerowane od Etap Sofa to przede wszystkim komfort. Wiele z oferowanych narożników, sof oraz kanap posiada regulowane oparcia, ruchome podłokietniki oraz zagłówki, co nadaje im niezwykłej ergonomii oraz luksusu.

Wypoczynkowy charakter mebli Etap Sofa doceniają klienci. Stąd również obecność producenta Etap Sofa w naszym sklepie internetowym. Piękno designu, wypoczynkowy charakter oraz jakość to najczęściej wymieniane cechy producenta Etap Sofa.

Kolekcje Etap Sofa

Etap Sofa kolekcja Austin

Etap Sofa kolekcja Basic - IMS

Etap Sofa kolekcja Calimero

Etap Sofa kolekcja Calvaro

Etap Sofa kolekcja Charming

Etap Sofa kolekcja Ergo

Etap Sofa kolekcja Expression

Etap Sofa kolekcja Farina

Etap Sofa kolekcja Fiord

Etap Sofa kolekcja Henry

Etap Sofa kolekcja Home Cinema

Etap Sofa kolekcja Hugo BD

Etap Sofa kolekcja Impressione

Etap Sofa kolekcja Island

Etap Sofa kolekcja Kinga

Etap Sofa kolekcja Lago

Etap Sofa kolekcja Lumber Jack

Etap Sofa kolekcja Luzi

Etap Sofa kolekcja Mandalino

Etap Sofa kolekcja Mellow

Etap Sofa kolekcja Milana

Etap Sofa kolekcja Nayomi

Etap Sofa kolekcja Nesto

Etap Sofa kolekcja Nils

Etap Sofa kolekcja PI

Etap Sofa kolekcja Sandra

Etap Sofa kolekcja Spot

Etap Sofa kolekcja Thor

Etap Sofa kolekcja Urbano

Etap Sofa kolekcja Zoom Etap Sofa

/etap-sofa-m-53.html