Gazetka 1/2020

Halmar

Meble Halmar to importer i dystrybutor mebli z Dalekiego Wschodu, aczkolwiek dużą część oferty stanowią produkty projektowane i wytwarzane także na polskim rynku. Firma Halmar dobiera produkty do swojej oferty ze szczególną starannością, by móc zapewnić odbiorcom najwyższą jakość oraz tym samym zadowolenie z zakupu.

Szczególną popularnością cieszą się stoły i krzesła Halmar, które pasują do wnętrz domowych, jak i publicznych jak kawiarnie czy restauracje.
Halmar – budowanie marki

Spółka Halmar powstała w Stalowej Woli i istnieje na krajowym rynku już od 1989 roku. Swoją działalność opiera na importowaniu i dystrybucji mebli z Dalekiego Wschodu, a szczególnie z Chin i Hongkongu. Część oferty stanowią polskie produkty, które są wytwarzane przez rodzimych producentów.

Firma ukształtowała solidną pozycję na rynku dzięki wiedzy, rzetelności i doświadczeniu, ale także dużej bazie logistycznej. Marka cieszy się zaufaniem Klientów i Partnerów za sprawą szerokiej oferty produktów oraz dostępności towarów, które są w danej chwili pożądane na rynku krajowym.

Oferta firmy Halmar

Halmar w swojej bogatej ofercie posiada meble, które pozwalają na kompleksowe wyposażenie mieszkania i domu, a także biur czy pomieszczeń jadalnianych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się meble kuchenne Halmar, które doceniane są ze względu na wysoką jakość i trwałość.

Propozycje znajdujące się w ofercie są nowoczesne oraz posiadają atrakcyjne ceny. Spółka Halmar stawia na najwyższą jakość i podąża za trendami meblowymi, dlatego jest dystrybutorem wyłącznie produktów solidnych i trwałych, co doceniają Klienci.

Polskie produkty w Halmar

W szerokiej ofercie produktów firmy Halmar można znaleźć także meble polskich producentów obok tych importowanych z krajów Unii Europejskiej czy z Dalekiego Wschodu. Dzięki produktom firmy Halmar z powodzeniem można urządzić wnętrza takie jak sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy, biuro, kuchnia, a także jadalnia.

Ciekawy design oferowanych mebli i ich wysoka jakość przejawiająca się w trwałości sprawiają, że można z ich pomocą tworzyć atrakcyjne aranżacje.


Kolekcje Halmar

Halmar kolekcja Bolivar

Halmar kolekcja Genua

Halmar kolekcja Lima

Halmar kolekcja Livo

Halmar kolekcja Mezo

Halmar kolekcja Narvik

Halmar kolekcja Stonno

/halmar-m-17.html