Gazetka 2/2021

Halmar

Meble Halmar to importer i dystrybutor mebli z Dalekiego Wschodu, aczkolwiek dużą część oferty stanowią produkty projektowane i wytwarzane także na polskim rynku. Firma Halmar dobiera produkty do swojej oferty ze szczególną starannością, by móc zapewnić odbiorcom najwyższą jakość oraz tym samym zadowolenie z zakupu.

Szczególną popularnością cieszą się stoły i krzesła Halmar, które pasują do wnętrz domowych, jak i publicznych jak kawiarnie czy restauracje.
Halmar – budowanie marki

Spółka Halmar powstała w Stalowej Woli i istnieje na krajowym rynku już od 1989 roku. Swoją działalność opiera na importowaniu i dystrybucji mebli z Dalekiego Wschodu, a szczególnie z Chin i Hongkongu. Część oferty stanowią polskie produkty, które są wytwarzane przez rodzimych producentów.

Firma ukształtowała solidną pozycję na rynku dzięki wiedzy, rzetelności i doświadczeniu, ale także dużej bazie logistycznej. Marka cieszy się zaufaniem Klientów i Partnerów za sprawą szerokiej oferty produktów oraz dostępności towarów, które są w danej chwili pożądane na rynku krajowym.

Oferta firmy Halmar

Halmar w swojej bogatej ofercie posiada meble, które pozwalają na kompleksowe wyposażenie mieszkania i domu, a także biur czy pomieszczeń jadalnianych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się meble kuchenne Halmar, które doceniane są ze względu na wysoką jakość i trwałość.

Propozycje znajdujące się w ofercie są nowoczesne oraz posiadają atrakcyjne ceny. Spółka Halmar stawia na najwyższą jakość i podąża za trendami meblowymi, dlatego jest dystrybutorem wyłącznie produktów solidnych i trwałych, co doceniają Klienci.

Polskie produkty w Halmar

W szerokiej ofercie produktów firmy Halmar można znaleźć także meble polskich producentów obok tych importowanych z krajów Unii Europejskiej czy z Dalekiego Wschodu. Dzięki produktom firmy Halmar z powodzeniem można urządzić wnętrza takie jak sypialnia, pokój dziecięcy i młodzieżowy, biuro, kuchnia, a także jadalnia.

Ciekawy design oferowanych mebli i ich wysoka jakość przejawiająca się w trwałości sprawiają, że można z ich pomocą tworzyć atrakcyjne aranżacje.


Kolekcje Halmar

Halmar kolekcja Bolivar

Halmar kolekcja Genua

Halmar kolekcja Kuchnia Vento

Halmar kolekcja Lima

Halmar kolekcja Livo

Halmar kolekcja Mezo

Halmar kolekcja Narvik

Halmar kolekcja Stonno

/halmar-m-17.html