Helvetia

Meble HELVETIA tworzone są pasją i zaangażowaniem. Staranność wykonania najdrobniejszych detali, sprawia że propozycje producenta prezentują się oryginalne i stylowo. Poprzez przemyślany dobór kolorystyki, proponowane produkty zaowocują niesamowitym efektem wizualnym. Nowatorskie rozwiązania, wysoka jakość i nowoczesny wygląd mebli stwarzają możliwości, którymi umeblujesz cały dom!

Oferowane elementy wyposażenia wnętrza cieszą się uznaniem szerokiej liczny odbiorców. Wkładane w nich serce odzwierciedla największe potrzeby nabywców. Helvetia to meble innowacyjne, designerskie i praktyczne przez co zagoszczą w Państwa domach bardzo długi okres czasu. Uniwersalne rozmiary poszczególnych brył sprawiają, że z łatwością wkomponują się one w każdą przestrzeń użytkową, pozwalając jednocześnie na podniesienie walorów dekoracyjnych wykorzystywanej powierzchni.


 

 

 


                               

Kolekcje Helvetia

Helvetia dla Twojego wnętrza

Zarówno zestawy jak i pojedyncze bryły cieszą się wysoką funkcjonalnością, widoczną już na pierwszy rzut oka. Szeroka paleta atrakcyjnych wersji kolorystycznych akcentuje pomieszczenia, które zaskakują swoją oryginalnością oraz eleganckim wyglądem.  

Mnogość systemów, wzorów oraz stylów łączy tutaj zawsze nowoczesna jakość wykonania, dzięki czemu meble Helvetia to tak poszukiwane pozycje na rynku. Ponadto producent zdążył wypracować sobie swoisty styl, którego cząstkę widzimy w każdej kolekcji.

Meble dla wymagających - Helvetia

Meble firmy Helvetia podążają za rozwiązaniami, które wkraczają w kolejne etapy technologiczne przyszłych wieków. Przez co  zyskują przychylną opinię nawet najbardziej wymagających klientów. To właśnie dzięki nim domowa przestrzeń stanie się komfortowym miejscem w którym cała rodzina będzie bezpieczna.

Wysoka jakość wykonania modeli podkreśla ich solidność oraz konstrukcyjną trwałość. Helvetia łączyły pokolenia, gdyż to właśnie do nich skierowana jest ta rewolucyjna oferta!

Specjalnością producenta są między innymi eleganckie oraz nowoczesne meble do sypialni. W przeważającej części oferty Helvetia figurują propozycje w jasnej kolorystyce, co doskonale łączy się z współczesnym designem. Nowoczesne komody, łóżka sypialniane, szafy przesuwne oraz stoliki nocne pozwalają na kreację wymarzonej aranżacji, która zachwyci gości a nam zagwarantuje wyjątkowy komfort oraz satysfakcję przez lata!
 
/helvetia-m-29.html