KAM Meble

KAM Meble jest największym w Polsce producentem mebli kuchennych. Szafki produkowane są z wykorzystaniem precyzyjnego procesu produkcyjnego oraz opatentowanych rozwiązań technologicznych dzięki czemu charakteryzują się niezrównaną jakością i solidnością. Szeroki zakres dostępnych modułów pozwoli na idealne zaplanowanie położenia, nowoczesne mechanizmy cichego domyku i szuflad o zwiększonej wytrzymałości zadowolą klientów wymagających wygody, a szeroka selekcja akcesoriów, blatów, stołów i paneli w kolorze blatu umożliwi pełną zabudowę kuchni.

Wśród autorskich rozwiązań stosowanych w kuchniach KAM występują opatentowane fronty laminowane z wbudowanym uchwytem, wzmocnione szuflady o wysokości zoptymalizowanej do najczęściej stosowanych rozwiązań, moduły nadstawkowe opracowane z myślą o bezproblemowym przepływie powietrza za słupkiem AGD, moduły narożne pod zlewozmywak oraz szafki okapowe zamawiane razem z dedykowanym urządzeniem.


Kolekcje KAM Meble

Meble kuchenne Kam meble - precyzja i prestiż

Produkty oferowane przez producenta Kam meble przede wszystkim charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która została doceniona niejednokrotnie przez zarówno klientów oraz ekspertów. Solidność kuchni Kam meble potwierdzają również liczne nagrody z targów meblowych. 

Jednak technika to nie wszystko. Kam kuchnie cechują się również ciekawym, nowoczesnym wzornictwem, będącym odzwierciedleniem realnych potrzeb klientów oraz wymagań rynku. W celu ujednolicenia oraz lepszej klarowności oferty producent wprowadził dwie linie produktowe: kuchnie systemowe oraz kuchnie studyjne.

KAM kuchnie - nowoczesność oraz funkcjonalność w Twojej kuchni 

Wieloletnia specjalizacja tylko i wyłącznie w meblach kuchennych pozwoliła producentowi KAM meble na osiągnięcie optymalnych rozwiązań designerskich. Szczególnie istotne i jednocześnie zauważalne jest to w przypadku kuchni modułowych KAM, które projektuje się bezproblemowo oraz z przyjemnością. Również strona techniczna kuchni KAM nie pozostawia wiele do życzenia, co często doceniają specjaliści od kuchni oraz montażyści. 

Z przyjemnością wprowadziliśmy ofertę producenta KAM meble również do naszego sklepu internetowego, tym samym dostarczając naszym klientom kuchnie systemowe z najwyższej półki.

/kam-meble-m-55.html