Młodszy specjalista ds. E-commerce / Marketplace

Meble Bogart to sklep internetowy, w którym umeblujesz cały swój dom. Meble Bogart to również, a może przede wszystkim zespół ludzi, lubiących swoją pracę, chcących rozwijać siebie i naszą markę. Dołącz do nas na stanowisko Specjalista ds. marketplace i rozwijaj się razem z nami!

Zakres obowiązków

  • Obsługa platform marketplace m.in: Allegro, Kaufland
  • Zarządzanie ofertą produktową na marketplace (wystawienie produktów, optymalizacja)
  • Prowadzenie działań organicznych oraz płatnych zwiększających sprzedaż na marketplace
  • Analiza i przetwarzanie danych sprzedażowych, wyciąganie wniosków z prowadzonych działań
  • Bieżące wsparcie w realizacji działań operacyjnych z zakresu sprzedaży internetowej (e-commerce)

Wymagane umiejętności i kwalifikacje

  • Abswolent / student preferowanych kierunków: zarządzanie / marketing / informatyka (mile widziane)
  • Umiejętności zarządzania sprzedażą na platformach marketplace (idealnie, jeżeli masz już jakieś doświadczenie)
  • Praktyczna znajomość narzędzi Excel (wymagane) oraz Baselinker (dodatkowy atut)
  • Zainteresowanie w obszarze e-commerce oraz marketingu
  • Wysoka kultura organizacji własnej pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Otwartość na pozyskiwanie wiedzy i wdrażanie nowych rozwiązań automatyzujących pracę

Co oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość dynamicznego rozwoju
  • Dofinansowanie do pakietu Multisport oraz ubezpieczenia grupowego

Praca stacjonarna (pon-pt 8:00 - 16:00) w naszym biurze w Czarnej 37-125.

/kariera-mlodszy-specjalista-ds--e-commerce---marketplace-8.html