Specjalista ds. Obsługi Klienta i Projektantów

Meble Bogart to sklep internetowy, w którym umeblujesz cały swój dom. Meble Bogart to również, a może przede wszystkim zespół ludzi, lubiących swoją pracę, chcących rozwijać siebie i naszą markę. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów oraz zarządzanie zamówieniami od projektantów
  • Budowanie i utrzymywanie przyjaznych relacji z kontrahentami
  • Rozliczanie prowizji
  • Doradztwo i pomoc w doborze asortymentu
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz organizacja spotkań
  • Wprowadzanie nowych pomysłów
  • Przygotowywanie oraz wysyłka materiałów sprzedażowych

Wymagane umiejętności i kwalifikacje

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
  • Biegłość w obsłudze komputera, w tym programów z pakietu Office
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowanie oraz zdolność do myślenia kreatywnego
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet dodatkowych benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenie grupowe

/kariera-specjalista-ds--obslugi-klienta-i-projektantow-31.html