Specjalista ds. Obsługi Klienta i Tłumaczenia (język czeski/słowacki)

Meble Bogart to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy z ponad 12-letnim doświadczeniem w branży meblarskiej. Naszą pasją jest łączenie aranżacji wnętrz z innowacyjnymi rozwiązaniami. W związku z rozwojem naszej działalności na rynkach czeskim i słowackim poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta i Tłumaczenia.

Zakres obowiązków

  • Prokliencki kontakt z klientami: mailowy, telefoniczny, chat
  • Sprawna obsługa zamówień w wewnętrznym systemie administracyjnym
  • Tłumaczenie treści marketingowych i produktowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości prezentacji oferty produktowej

Wymagane umiejętności i kwalifikacje

  • Zaawansowana znajomość języka czeskiego i/lub słowackiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
  • Biegłość w obsłudze komputera, w tym systemów zarządzania sklepem i pakietu Office

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu i umiejętnościom
  • Pakiet dodatkowych benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenia grupowego

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania!

/kariera-specjalista-ds--obslugi-klienta-i-tlumaczenia-jezyk-czeski-slowacki-29.html