Layman

Meble te łączą w sobie piękno, elegancję i funkcjonalność nadając każdemu wnętrzu indywidualny charakter. Celem nadrzędnym firmy jest, aby wyroby spełniały oczekiwania Klientów od strony praktycznej, a jednocześnie były powodem do zadowolenia z ich walorów estetycznych.

Producent mebli Layman to zakład z przeszło 20-letnim doświadczeniem na rynku meblowym. Layman produkuje meble dedykowane wnętrzom pokojów dziennych oraz kuchennym. Dowodem najwyższej jakości oferowanych produktów, a także rozwoju marki są liczne nagrody otrzymywane w ostatnich latach działalności.

Layman – tradycja i jakość

Producent mebli Layman od początków swojej działalności stawia przede wszystkim na wysoką jakość swoich produktów, a także odzwierciedlenie w nich odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania potencjalnych Klientów. Dzięki temu firma rozwija się w wyjątkowym tempie i otrzymuje liczne wyróżnienia na rynku krajowym dowodzące realnego przekładania starań na realne efekty.

Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji mebli pokojowych, kuchennych oraz systemowych. W ofercie można znaleźć zarówno gotowe systemy, jak i zestawy modułowe, z których każdy może stworzyć własny zestaw zgodny z indywidualnymi preferencjami.

Działalność firmy i jakość jej produktów jest doceniana także przez partnerów biznesowych. Aktualnie Layman może poszczycić się efektywną współpracą z przeszło 200 firmami z terenu Polski, a także zza granicy wschodniej i zachodniej.

Kuchnie na wymiar Layman

Meble kuchenne Layman cieszą się szczególnym zainteresowaniem, gdyż cechuje je nieprzeciętna trwałość, funkcjonalne projekty, a także dopracowana estetyka. Kuchnie Layman dostępne są zarówno w postaci gotowych systemów, jak i na zamówienie.

Meble na wymiar produkowane są w oparciu o indywidualnie tworzone projekty, dzięki czemu są w maksymalnym stopniu ergonomiczne i efektownie dobrane do warunków konkretnego wnętrza kuchennego.

Oferta Layman

Oferta Layman obejmuje meble systemowe oraz modułowe dedykowane pokojom dziennym, a także meble kuchenne w formie gotowej lub wykonywane na wymiar na specjalne zamówienie. Tak elastyczna forma produkcji sprawia, że Klienci zyskują zarówno wyjątkowo duży wybór propozycji meblowych w różnych stylach wnętrzarskich, ale także mogą sami mieć wpływ na ostateczny charakter zakupionych zestawów meblowych.

Kuchnie Layman, jak i meble pokojowe cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem zarówno ze względu na estetyczne wzornictwo, wysoką jakość wykonania, jak i przystępność cen.


 

Kolekcje Layman

Layman kolekcja Kuchnia Campari

Layman kolekcja Kuchnia Cuba Libre

Layman kolekcja Kuchnia ecoModel

Layman kolekcja Kuchnia Lamja Design

Layman kolekcja Kuchnia Lora

Layman kolekcja Kuchnia Mohito

Layman kolekcja Kuchnia Vella

/layman-m-24.html