Gazetka 1/2020

Meblar

Fabryka Mebli MEBLAR jest przedsiębiorstwem, które systematycznie zwiększa asortyment produktów, dzięki czemu dostosowuje się do potrzeb szybko zmieniających się oczekiwań klientów. Producent posiada szereg mebli systemowych, które zapewniają kompleksowe rozwiązanie do pokoju młodzieżowego i dziecięcego, salonu, sypialni, przedpokoju, garderoby,  powierzchni biurowych i hotelowych.

Meblar to producent mebli, który od przeszło 25 lat działalności nieustannie rozwija swój asortyment, by odpowiadać na zmieniające się potrzeby i oczekiwania potencjalnych nabywców. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się meble tapicerowane Meblar oraz meble do pokojów młodzieżowych. Zastosowana technologia produkcji, gwarantuje trwałość i niezawodność mebli, proponowane zaś wzornictwo zapewnia komfort i wygodę użytkowania. 

Meble Meblar

Producent mebli Meblar specjalizuje się w produkcji mebli systemowych i wypoczynkowych, które nadają wnętrzom zarówno estetyczny design, ale także służą funkcjonalnym charakterem. Firma od początku swojego istnienia dba o systematyczne rozszerzanie asortymentu dostosowując estetykę i styl do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wysoka jakość mebli Meblar oraz ich dopracowane wzornictwo sprawiają, że cieszą się uznaniem zarówno w naszym kraju jak i za granicą.

Meblar – oferta mebli tapicerowanych oraz systemowych

W ofercie znaleźć można wysokiej jakości meble systemowe, które stanowią kompleksowe wyposażenie do pokoju młodzieżowego i dziecięcego, salonu, sypialni, przedpokoju, garderoby, powierzchni biurowych i hotelowych. Meble młodzieżowe Meblar spełniają designerskie oczekiwania nastolatków wpisując się w nowoczesne gusta młodych ludzi, a także zaspakajają potrzeby pod względem praktycznym i użytkowym.

Największym uznaniem cieszy się niebanalna kolekcja mebli Mobi od Meblar. Ponadto oferta zawiera także szeroki asortyment mebli tapicerowanych: komfortowe narożniki Meblar, kanapy, fotele.

Wyjątkowe kolekcje młodzieżowe Meblar

Firma Meblar oferuje meble zaprojektowane w myśl różnych stylów wnętrzarskich, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie propozycje dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Oferta zawiera wiele ciekawych kolekcji o ponadczasowym wymiarze, które wpisują się w styl klasyczny.

Ponadto odnajdą się tu także miłośnicy nowoczesnych rozwiązań designerskich, którzy preferują minimalizm i geometryczne formy. Producent dokłada wszelkich starań aby zastosowana technologia produkcji gwarantowała także ich trwałość oraz niezawodność, natomiast dopracowane formy komfort i wygodę użytkowania.

 

Kolekcje Meblar

Meblar kolekcja Concept

Meblar kolekcja Etna

Meblar kolekcja Komi

Meblar kolekcja Labirynt

Meblar kolekcja Margo

Meblar kolekcja Mega

Meblar kolekcja Mobi

Meblar kolekcja Monsun

Meblar kolekcja Morena

Meblar kolekcja Nano

Meblar kolekcja Next

Meblar kolekcja Optimo

Meblar kolekcja Planet

Meblar kolekcja Sigma

Meblar kolekcja Smart

Meblar kolekcja Tablo

Meblar kolekcja Zoom

/meblar-m-31.html