Meble Forte

Meble Forte to jeden z największych producentów mebli pokojowych w Europie. W swojej ofercie przestawia klientom rozwiązania, które nie tylko wzbogacają aranżacje, ale i dają możliwość skorzystania z nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Wzornictwo dopasowane do oczekiwań klientów, skupia na sobie wzrok klientów, pozwalając zachwycać nawet najbardziej wymagające gusta. Fabryka oferuje modele przeznaczone do samodzielnego montażu, co ergonomiczne wpływa zarówno na zakup jak i dostawę produktów. Meble Forte to bogaty asortyment mebli do jadalni, salonu, kuchni, sypialni i pokoju młodzieżowego zapewnia optymalne rozplanowanie pomieszczeń mieszkalnych.
 

 

Meble FORTE to marka, która na przestrzeni 26 lat swojej działalności osiągnęła niewysłowiony sukces zawdzięczany wyjątkowym wartościom opartym na wysokiej jakości proponowanych produktów, indywidualnemu podejściu do Klientów oraz kształtowaniu trendów meblowych. Posiadanie w ofercie mebli FORTE to synonim jakości i możliwość zaoferowania Klientom naszego sklepu tego co najlepsze.

Meble FORTE – jakość i różnorodność


FORTE to jeden z największych w Europie producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble FORTE tworzone są przez polskich i zagranicznych projektantów, których praca wyróżnia się nowatorskim podejściem zarówno w zakresie technicznym jak i designerskim.

Wzornictwo wszystkich projektów wpisuje się w rynkowe trendy oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Potwierdzeniem wysokiej jakości mebli FORTE jest uzyskany przez markę certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży mebli.

Możemy wybierać wśród wielu efektownych i trwałych propozycji mebli młodzieżowych FORTE, zestawów do salonu, jak pojedynczych brył takich jak komody czy funkcjonalne szafy FORTE. Bogata oferta sprawia, że każdy z powodzeniem znajdzie meble idealne dla swoich potrzeb i oczekiwań zarówno pod względem designu, stylu, jakości, jak i ceny.

Meble FORTE – ciekawe projekty


Meble FORTE to nie tylko najwyższa jakość oraz łatwość montażu zakupionych brył, ale także ciekawe projekty wpisujące się we współczesne trendy meblowe. Meble do salonu FORTE to kwintesencja wyszukanego wzornictwa, dopracowanej estetyki oraz ponadczasowości. Zarówno w zestawach, jak i dobrane jako pojedyncze bryły mające dopełnić zastaną aranżację spełnią się idealnie zarówno we wnętrzach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyrazie.

Na szczególną uwagę zasługują komody FORTE, które są pojemne i funkcjonalne, a ich formy nie przytłaczają estetycznie kompozycji aranżacji. Będą się doskonale wpisywać zarówno we wnętrza salonów, sypialni, jak i pokojów młodzieżowych czy przedpokoi.

Dzięki niezwykle szerokiej ofercie oraz uprzejmości marki meble Forte wprowadziliśmy do oferty naszego sklepu mnóstwo niezwykle atrakcyjnych propozycji meblowych, które stają się hitami sprzedażowymi. 

Wśród najbardziej popularnych propozycji od meble Forte należy wyróżnić:

 

  • meble młodzieżowe Forte
  • praktyczne komody do salonu Forte
  • stylowe łóżka sypialniane Forte
  • białe meble systemowe Forte
  • funkcjonalne meble do jadalni od Forte
  • zestawy do przedpokoju Forte


FORTE – siła marki


Siłą marki są wyznawane wartości takie jak: dbałość o relacje z klientami, utrzymywanie najwyższej jakości, nastawienie na rozwój oraz umiejętność docenienia współpracy i wzajemnej odpowiedzialności. Taka postawa sprawiła, że marka stoi na piedestale wśród europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu.

Obecnie meble FORTE posiada pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Polsce. Natomiast każdego roku do oferty wprowadzanych jest około 1 500 nowych wzorów mebli.

Bazując na nawiązywaniu relacji ze specjalistami i dbając o rozwój swojej kadry, a także opierając się na wiedzy najlepszych specjalistów w kraju i za granicą, marka nieustannie podąża za zmieniającą się technologią. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom FORTE zapewnia swoim odbiorcom wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach.

 

Wśród największych zalet producenta Meble Forte należy wymienić:

  • solidna marka, znana w całym kraju
  • wysoka jakość oferowanych produktów
  • szeroka sieć sprzedaży - w tym meble-bogart.pl

Meble FORTE to opłacalny zakup i łatwy montaż, ale także świadomość posiadania jakościowych mebli w swoim domu i biurze. FORTE oferuje bogaty asortyment mebli do jadalni, salonu, kuchni, sypialni i pokoju młodzieżowego.

 

 

Kolekcje Meble Forte
/meble-forte-m-43.html