Gazetka 1/2020

ML Meble

Producent ML Meble to potwierdzenie wysokiej jakości i oryginalności mebli. Zaliczany jest do grupy najmocniejszych producentów w Polsce. Meble tworzy są z pasą i zaangażowaniem, dzięki temu zyskują one coraz większą grupę odbiorców. Zastosowane surowce posiadają wymagane certyfikaty i spełniają wymogi jakościowe oraz ekologiczne. Meble zachwycają naturalnością i funkcjonalnością. Cechują się prostą i elegancką formą którą zauważą nawet najbardziej wymagający klienci.

 

 

 

 

 

Umebluj pokój młodzieżowy z ML meble

W ofercie firmy ML meble znajdziemy mnóstwo atrakcyjnych propozycji dedykowanych do wnętrz dziecięcych lub młodzieżowych. Szeroka gama systemów przeznaczonych dla najmłodszych pozwala na aranżację pomieszczeń w nowoczesny oraz funkcjonalny sposób.

Wyróżniającymi się kolekcjami młodzieżowymi od ML meble są z pewnością: IQ, Drop, Blanco, Bonti, Best. Wszystkie zapewniają funkcjonalność niezbędną pokojach najmłodszych jednocześnie zachwycając swoim nietuzinkowym designem inspirowanym najnowszymi trendami we wzornictwie meblowym.

Propozycje młodzieżowe od ML meble celują zarówno w potrzeby chłopców oraz dziewczynek dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz przemyślanym projektom brył. Całość cechuje wysoka jakość wykonania będąca jednocześnie wizytówką producenta.

Aranżacja pokoju dziennego z ML meble

Producent posiada szeroką gamę mebli dedykowanych do salonu oraz pokoju dziennego. Sztandarowe kolekcje takie jak Baltica, Oliwier, Modern, Mocca, Blanco, Dallas pozwalają na umeblowanie wnętrza w najlepszy możliwy sposób. Szeroka gama stylów designerskich, wybarwień brył oraz wysoka jakość wykonania sprawia, że propozycje od ML meble to tak poszukiwane propozycje na rynku.

Wśród stylów mebli producenta ML przeważają nowoczesne rozwiązania designerskie, aczkolwiek widać tu również wiele klasycznych rozwiązań. W wielu przypadkach można zauważyć stonowaną kolorystykę drewna, która cechuje się elegancją oraz ponadczasowością.

Biuro, przedpokój oraz sypialnia od ML

Z meblami pochodzącymi z firmy ML meble jesteśmy w stanie urządzić praktycznie każdy rodzaj pomieszczenia wprowadzając do środka charakterystyczną dla producenta jakość, solidność oraz pozytywny klimat. Bez znaczenia, czy jest to przedpokój, sypialnia czy gabinet - w ofercie znajdziemy bez problemu pozycje odpowiadające naszym potrzebom.

Produkty od ML meble od lat stanowią istotną część naszej oferty - nie bez powodu gdyż charakteryzują się wieloma cechami poszukiwanymi przez klientów takimi jak modne wzornictwo, funkcjonalność oraz przede wszystkim solidna jakość wykonania.

Kolekcje ML Meble

ML Meble kolekcja Arko

ML Meble kolekcja Avo

ML Meble kolekcja Azuro

ML Meble kolekcja Baltica

ML Meble kolekcja Blanco

ML Meble kolekcja Castel

ML Meble kolekcja Contre

ML Meble kolekcja Dallas

ML Meble kolekcja Drop

ML Meble kolekcja Elmo

ML Meble kolekcja Fan

ML Meble kolekcja Gloss

ML Meble kolekcja Hyga

ML Meble kolekcja IQ

ML Meble kolekcja Kendo

ML Meble kolekcja Ksawery

ML Meble kolekcja Kubu

ML Meble kolekcja Lumens

ML Meble kolekcja OLIWIER

ML Meble kolekcja Optimal

ML Meble kolekcja Orlando

ML Meble kolekcja Traffic

/ml-meble-m-33.html