Modesto Design

Modesto Design to marka, która podąża za najnowszymi trendami w świecie meblarstwa i designu. Producent tworzy meble w stylu nowoczesnym i funkcjonalnym, jednocześnie dbając, aby jakość wykonywanych produktów szła w parze z przystępną ceną. Meble wykonywane są w stylu skandynawskim, a także nowoczesnym i industrialnym, dzięki czemu klienci w naszej ofercie odnajdą wiele opcji wykończenia przestrzeni mieszkalnej.
 
W ofercie marki Modesto Design znajdziemy m.in. krzesła i stoły wykonane z niezwykłą starannością, a zespół młodych projektantów czuwa nad stałym poszerzaniem i urozmaicaniem oferty.
 

Zobacz meble Modesto Design w kategoriach:

Meble Modesto Design to najwyższej klasy produkty wykonywane w dużej części z naturalnych materiałów tj. drewno jesionowe, sklejka, oraz tkaniny naturalne m.in. wełna kaszmirowa. Alternatywą dla miłośników nieoczywistych rozwiązań w ofercie producenta Modesto Design są meble wykonywane z tworzyw sztucznych co nadaje lekkości formie i nowoczesności oraz sprawia, że pomieszczenia zyskują nieprzeciętny charakter.
 
Meble Modesto Design - nowoczesność i funkcjonalność
  • nowoczesne meble
  • stonowana kolorystyka
  • renomowany producent
  • solidna jakość oraz przystępna cena
  • meble tworzone z pasją przez młody zespół projektantów
 
/modesto-design-m-66.html