Gazetka 6/2021

Narożniki kuchenne

Znalezionych produktów: 2
   1    z    1   
wyników na stronę:
sortuj:
FILTRY

PROMOCJA
48 godzin
159cm     81cm     120cm    
769 pln
869 pln
48 godzin
159cm     81cm     120cm    
1043 pln
Hugo 5
Orzech Bologna D9451
159cm     81cm     120cm    
869 pln

   1    z    1   
wyników na stronę:
Kuchnia to wyjątkowe wnętrze, które wymaga szczególnie starannej aranżacji. Wynika to przede wszystkim z faktu intensywności jej użytkowania oraz oczekiwań co do jej funkcjonalności, połączonej z niezwykłą atrakcyjnością wizualną.

Wnętrza kuchenne oprócz swojego niepowtarzalnego designu, powinny również stanowić przestrzeń niezwykle przytulną, co jest szczególnie istotne w przypadku gdy łączymy je z jadalnią, z uwagi na niewielki metraż domu, czy też indywidualną wizję aranżacyjną.

Elementem, który z pewnością zagwarantuje właściwe rozplanowanie przestrzeni, pozwoli zaoszczędzić powierzchnię użytkową oraz nada wyjątkowej przytulności wnętrzu kuchni jest narożnik kuchenny. Proponowane przez nas modele wykonane z drewna o ciepłej barwie, sprawiają, że kuchnia nabiera niezwykłego charakteru i całkowicie zmienia swoją funkcjonalność oraz styl.

Narożniki stwarzają także przytulną i rodzinną atmosferę, która dodatkowo zwiększa walory projektowanej kuchni. W tak atrakcyjnie wyposażonym wnętrzu, z miłą chęcią spotkają się wszyscy domownicy, aby wspólnie spożyć posiłek, czy też wypić poranną kawę. 

 Inne kategorie:

Komplety łazienkowe - Szafki łazienkowe