New Elegance

New Elegance to firma produkująca zarówno meble skrzyniowe jak i tapicerowane. Szeroka oferta skierowana do klientów pozwala im na komfortowy wybór odpowiednich produktów zarówno sypialnianych jak i pokojowych.

Producent stawia na wysoką jakość tworzonych przez siebie brył, dzięki czemu jego produkty są bardzo doceniane ze względu na piękny wygląd oraz solidność konstrukcji.  

Producent mebli New Elegance to specjalny oddział firmy rodzinnej firmy Stolwit - Meble.  Produkty są wytwarzane w trzech zakładach produkcyjnych, gdzie pracuje ponad 300 osób.New Elegance - komfort oraz jakość

To co wyróżnia produkty od New Elegance to dbałość o detale a także inspiracje współczesnymi trendami we wzornictwie meblowym. Atutem jest również wykorzystywanie specjalnie wyselekcjonowanych tkanin.

Specjalnością producenta New Elegance są ekskluzywne łóżka do sypialni - w tym przede wszystkim łoża tapicerowane oraz wyjątkowe sofy czy narożniki. Wszystkie meble cechują się eleganckim designem oraz jakością, która zapewnia długoletnią satysfakcję.

Dodatkowym atutem propozycji New Elegance są dodatkowe możliwości oraz funkcjonalności, takie jak funkcja spania pojemniki na pościel lub możliwości wyboru wezgłowi, konfiguracja tkanin oraz inne dodatkowe akcesoria do sypialni.

Oferta New Elegance w Meble-Bogart.pl

W naszej ofercie posiadamy wszystkie najlepsze propozycje producenta, które znajdują się kategoriach poniżej. Główną część oferty stanowią luksusowe łóżka tapicerowane, narożniki oraz sofy. Znaleźć tu można również dopasowane stylistycznie stoliki nocne, toaletki, lustra a nawet pufy czy komody.
 
Całość oferty New Elegance pozwala na umeblowanie stylowej i przede wszystkim komfortowej sypialni, w której odpoczynek będzie czystą przyjemnością. Ogromną zaletą jest również możliwość wyboru wezgłowi, nóżek czy nawet korpusów do łóżek.

W ofercie posiadamy następujące produkty New Elegance:

  • Łóżka tapicerowane New Elegance
  • Łóżka kontynentalne New Elegance
  • Półkotapczany New Elegance
  • Zestawy do sypialni New Elegance
  • Narożniki New Elegance
  • Sofy New Elegance
  • Fotele New Elegance
  • Materace New Elegance
  • Stelaże New Elegance
Kolekcje New Elegance

New Elegance kolekcja Cremona

New Elegance kolekcja GlassLoft

New Elegance kolekcja Liverpool

New Elegance kolekcja Loft

New Elegance kolekcja Łóżka tapicerowane New Elegance

New Elegance kolekcja Manhattan

New Elegance kolekcja Multidekor

New Elegance kolekcja New York

New Elegance kolekcja Półkotapczany

New Elegance kolekcja Półkotapczany Modern

New Elegance kolekcja Soft Loft

New Elegance kolekcja Stelaże do łóżek bez pojemnika

New Elegance kolekcja System Mini Maxi

New Elegance kolekcja Wezgłowia do łóżek kontynentalnych

New Elegance kolekcja Wien

/new-elegance-m-41.html