Nowy Styl

Nowy Styl to marka, którą z pewnością warto poznać. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm meblarskich na świecie, co osiągnęła w niespełna 25 lat działalności. Obecnie może się poszczycić 3. pozycją największego producenta krzeseł i mebli dedykowanych biurom oraz gabinetom w Europie. Przełomowe wzorniczo projekty, a także wysokiej jakości wykonanie mebli zapewniło jej ważne miejsce w branży i designie meblowym pozwalając sięgać po kolejne sukcesy w drodze rozwoju.

Zobacz meble Nowy Styl w kategoriach:

Kilka słów o historii marki Nowy Styl

Początki marki meblowej Nowy Styl sięgają roku 1992, kiedy Jerzy Krzanowski otworzył swoją pierwszą firmę w naszym kraju. Adam i Jerzy Krzanowscy połączyli swoje siły w biznesie opierając nową firmę o lata doświadczeń zebranych podczas prowadzenia innych przedsiębiorstw oraz pracy u podstaw w zakładzie produkującym krzesła.
 
W tym właśnie roku w Krośnie powstało pierwsze krzesło marki Nowy Styl. Był to pamiętny moment, który zaważył o dalszej historii firmy Nowy Styl.

Otworzenie własnej fabryki krzeseł i nawiązywanie kluczowych kontaktów z dostawcami otworzyło drogę do rozwoju a Nowy Styl sp. z o.o. oficjalnie stało się częścią polskich przedsiębiorstw. Powstają pierwsze krzesła, choć wówczas firma zatrudniała zaledwie siedmiu pracowników i produkowała trzy modele krzeseł. W miarę upływu lat projektów pojawiało się coraz więcej, przez co w 1995 roku firma wykonała kolejny ważny krok – zaprezentowała ofertę międzynarodowej publiczności na targach w Moskwie. Zaledwie kilka lat później (2000 rok) Nowy Styl osiąga sukces sprzedając pierwszy milion krzeseł. Kolejne inwestycje i relacje biznesowe zaowocowały powstaniem jednej z najnowocześniejszych i największych fabryk mebli w Europie.

Nowy Styl – meble, które robią wrażenie

  •     Krzesła biurowe Nowy Styl
  •     Fotele gabinetowe Nowy Styl
  •     Komplety mebli biurowych Nowy Styl
  •     Projekty mebli biurowych Nowy Styl
  •     Biurka Nowy Styl

Nowy Styl – krzesła


Mimo że historia marki Nowy Styl rozpoczęła się od produkcji krzeseł, aktualnie producent ten może poszczycić się bogatą gamą także innych mebli dedykowanych przestrzeniom biurowym, gabinetom i przestrzeniom publicznym. Krzesła i fotele gabinetowe projektowane i realizowane przez Nowy Styl zachwycają dopracowanym wzornictwem, wysokiej jakości wykonaniem oraz niebanalnym podejściem do ponadczasowości designu meblowego. Natomiast bogactwo wyboru sprawia, że Nowy Styl Krzesła trafia nie tylko do uniwersalnych gustów, ale także tych o precyzyjnie wyznaczonych oczekiwaniach i potrzebach nie tylko wzorniczych, ale i użytkowych.

Kluczem do sukcesu stały się tu dbałość o detale, dopracowanie estetyczne i wzornicze, a także troska o zapewnienie poszczególnym bryłom ergonomicznej formy. Krzesła Nowy Styl są więc odpowiednie zarówno do biur i gabinetów, jak i przestrzeni dużych firm i placówek, w których liczy się wygoda, dobre wzornictwo i ponadczasowość. Nic więc dziwnego, że obecnie producent mebli Nowy Styl produkuje również inne meble biurowe oraz tworzy projekty zagospodarowania przestrzeni użytkowych, dzięki którym stają się one jeszcze bardziej funkcjonalne i stylowe.

Nowy Styl – meble biurowe i nie tylko


Marka Nowy Styl wychodząc z założenia, że każdy dobry projekt ma swój początek w pomysłowości, dba o kreatywność rozwiązań oraz techniczne podejście do poszczególnych realizacji. Takie podejście owocuje powstawaniem wygodnych krzeseł, ale także innych mebli biurowych, sof i foteli, które mogą znaleźć swoje zastosowanie nie tylko w biurach i salach konferencyjnych, ale także w naszych domach.

Marka Nowy Styl produkuje meble biurowe w różnych stylach wzorniczych, dzięki czemu każdy może dobrać produkty odpowiadające spersonalizowanym oczekiwaniom i potrzebom. Oferta zawiera meble biurowe utrzymane w klasycznych stylach wzorniczych, w których dominują drewniane wykończenia. Ponadto znajdziemy tu także nowoczesne projekty o finezyjnej lub minimalistycznej formie powstające z najmodniejszych i trwałych materiałów i tworzyw.
/nowy-styl-m-64.html