O firmie

 
Meble-Bogart.pl Łukasz Grata
37-125 Czarna 825
REGON: 180755658  
NIP: PL5170133984 
Numer BDO: 000030479
  

Numer konta bankowego PL:
mBank 25 1140 1225 0000 3830 9200 1001

Numer konta bankowego EURO:
mBank 95 1140 1225 0000 3830 9200 1002


Dane niezbędne do przelewu zagranicznego:
- kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
- IBAN - PL - przed numerem rachunku odbiorcy
 
Oferty współpracy, uwagi, skargi i wnioski:

[email protected]
 
Meble Bogart - Nasza Misja

Meble Bogart to sklep meblowy, specjalizujący się w produkcji i dystrybucji szerokiej gamy mebli tapicerowanych. W naszej ofercie znajdziesz meblościanki, meble do kuchni, pokoju dziennego, łazienki, pokoju młodzieżowego, gabinetu czy jadalni, meble do sypialni i przedpokoju. Stawiamy na wysoki poziom zadowolenia klienta i dbamy o to by nasi odbiorcy byli usatysfakcjonowani zakupem. 

Jeśli wiesz czego potrzebujesz – dostaniesz to od nas!
Jeśli jeszcze nie wiesz czego Ci potrzeba – pomożemy Ci wybrać!
 

Poprzez słuchanie uwag Klientów wciąż podnosimy sobie poprzeczkę, aby zakup mebli był czystą przyjemnością. Otworzyliśmy salon z bogatą ekspozycją mebli. Ulepszyliśmy stronę internetową, aby była jeszcze przyjemniejsza w obsłudze dla użytkownika.

Ogromną zaletą jest dostawa własnym transportem, która gwarantuje dostarczenie do Państwa mebli w nienaruszonym stanie. Oferujemy również sprzedaż  poza granicami naszego kraju.

Meble Bogart - Sklep Stacjonarny

Idąc z postępem stworzyliśmy sklep internetowy, ceniąc czas i komfort jaki daje nam Internet. Część z kupujących woli jednak w tradycyjny sposób, wejść do sklepu, obejrzeć i wybrać coś dla siebie. W naszej firmie szanujemy każdego klienta, więc oprócz sprzedaży internetowej, oferujemy również sprzedaż mebli w sklepie stacjonarnym. Na ekspozycji posiadamy wybrane meble ze strony internetowej.

Budynek znajduje się w województwie podkarpackim, 20 km od Rzeszowa w miejscowości Czarna koło Łańcuta.

Sklep stacjonarny jest czynny w godzinach:
 
poniedziałek: 08:00–17:00
wtorek:           08:00–17:00
środa:             08:00–17:00
czwartek:       08:00–17:00
piątek:            08:00–17:00
sobota:           09:00–14:00
niedziela:       Zamknięte


Wstępując do sklepu oprócz miłej obsługi zaskoczy Cię bardzo szeroki wybór mebli tapicerowanych z najlepszych jakościowo materiałów. Kolorystykę możesz dobrać samodzielnie lub skorzystać z pomocy konsultanta, mając do dyspozycji konfigurator kolorów.

Imponujące kolekcje mebli pokojowych wśród których są meble drewniane w nowoczesnych i tradycyjnych odsłonach. Wśród wspaniałej ekspozycji znajdują się meble kuchenne w zestawach lub systemie. Bryły można dowolnie ze sobą łączyć wybierając tylko te, które są niezbędne w Twojej kuchni. Posiadamy szeroki wybór mebli łazienkowych, które są nie tylko praktyczne, ale i dekoracyjne.

Do umeblowania gabinetu znajdziesz szeroki wybór biurek, witryn i biblioteczek. Zauroczy Cię wybór mebli dziecięcych i młodzieżowych. Nieustannie czas dążymy do ideału i przyjmujemy uwagi Klientów, gdyż to właśnie na Twoim komforcie i wygodzie nam zależy.

Wszyscy nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, odpowiedzą na Wasze pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru mebli.

Pomogą przy formalnościach związanych z zakupem na raty. Zaproponują materiał współgrający z Twoją aranżacją.

Dzięki szerokiej ofercie produktów zapewniamy, optymalny wybór dla każdego klienta.

Meble Bogart - Nasz Zespół
 

Nasze referencje


                 

         


 

/o-firmie-s-12.html