Optimum

Firma Optimum powstała w 1992 roku. Od momentu rozpoczęcia swej działalności kładzie nacisk na satysfakcję i komfort klientów. Zapraszamy do zapoznania się produktami firmy  Optimum, jakimi są materace hotelowe, materace kieszeniowe, materace lateksowe, materace piankowe, stelaże do łóżek oraz łóżka kontynentalne.

W czerwcu 2005 roku przedsiębiorstwo pomyślnie przeszło audyt certyfikujący przeprowadzony przez RWTÜV Systems GmbH Polska, który potwierdził spełnianie standardów jakości. Certyfikat potwierdza, że w zakresie projektowania i produkcji materacy i kanap spełniamy wymagania norm ISO 9001 : 2000 / EN ISO 9001 : 2000.

 

Zobacz meble Optimum w kategoriach:

Optimum to firma, która w swojej ofercie posiada wyjątkowo duży wybór materacy, łóżek, stelaży, ale także akcesoriów do snu. Marka swój sukces i rozwój oparła na wysokiej jakości oferowanych produktów, a także uczciwym podejściu do Klientów, którym oferuje tylko to co najlepsze i zdrowe.


Optimum – rozwój i jakość

Optimum należy do grona największych producentów materacy w Polsce i co najważniejsze swoją produkcję i sprzedaż opiera na kapitale krajowym wspierając w ten sposób rozwój polskiej gospodarki. Misją przewodnią firmy jest zapewnienie właściwych warunków do snu Klientom kupującym produkty Optimum.

Satysfakcja i komfort jest tu kluczową wartością i wyznacznikiem podejmowanych działań formowych. Wieloletnie doświadczenie, dbałość o potrzeby i oczekiwania nabywców, rozwijanie technologii oraz konsultacje ze specjalistami takimi jak fizjoterapeuci czy lekarze pozwalają na nieustanny rozwój i wzbogacanie oferty.

Optimum – oferta

Oferta Optimum jest tak przygotowywana, by spełniać misję wyznaczoną już na początku powstania firmy, którą jest promowanie i zapewnienie zdrowego snu. Materace, stelaże, łóżka i akcesoria przydatne podczas snu są tworzone i dobierane w taki sposób, by zapewniać zdrowie i wygodę.

Szeroki wybór materacy (między innymi materace lateksowe, piankowe, kieszeniowe) o różnych wypełnieniach, rozmiarach i stopniach twardości sprawia, że każdy z powodzeniem znajdzie model idealny do swoich potrzeb.


 

/optimum-m-23.html