Półki biurowe

Przestrzeń biurowa wymaga szczególnej oprawy aranżacyjnej, która zapewni jej odpowiednią funkcjonalność. Jednocześnie bardzo często dąży się do tego, aby maksymalnie zwiększyć dostępność przestrzeni wolnej, zwłaszcza w biurach przeznaczonych na pomieszczenia reprezentatywne, a więc takie których rolą jest nie tylko stworzenie miejsca pracy dla pracowników, ale także przestrzeni do kontaktu z klientem i nawiązywania relacji z kontrahentami. Z tego też względu istotne staje się odnalezienie takich elementów, które zapewnią funkcjonalność biura, jednocześnie nie odbierając mu przestrzeni. Doskonałe o tego celu zdecydowanie są półki, które zajmując tylko powierzchnię ściany, zwiększają ilość miejsca użytkowego, a dodatkowo odpowiednio dobrane, dodają atrakcyjności aranżacji.
 

Półki biurowe


Półka to nieodłączny element wyposażenia większości wnętrz użytkowych, także biur i gabinetów. Półki biurowe nie tylko efektownie dopełniają aranżację pod względem estetycznym i pozwalają na efektowne wyeksponowanie niektórych przedmiotów, ale także zwiększają funkcjonalność pomieszczenia. Biuro jest wnętrzem, w którym w pierwszej mierze liczą się funkcjonalność aranżacji oraz komfort pracy zapewnione dzięki dobremu wyposażeniu wnętrza oraz jakościowym meblom. Aczkolwiek istotna jest także dopracowana estetyka, którą tworzą detale. Wyposażając pomieszczenie biurowe w efektowną półkę, dopełnisz je i nadasz mu klasy.

Półki na dokumenty idealne do biura

Pomieszczenia biurowe wymagają szczególnej oprawy aranżacyjnej zarówno pod względem wyglądu, jak i podejścia praktycznego do użytkowania wnętrza i jego wyposażenia. Oprócz tego istotne jest stworzenie w biurze efektu przestronności zwiększając dostępność przestrzeni wolnej, co jest szczególnie istotne w biurach o charakterze reprezentacyjnym a nie wyłącznie pracowniczym.
 
Pomieszczenia biurowe, które pełnią równocześnie rolę miejsca pracy dla pracowników, jak i miejsce spotkań z klientami i nawiązywania relacji z kontrahentami wymagają szczególnej oprawy aranżacyjnej. Z tego powodu szczególnie ważne staje się wprowadzenie do nich takich elementów, które zapewnią jednocześnie funkcjonalność biura i miejsce do przechowywania, ale nie zabiorą też zbyt wiele miejsca. Idealnym rozwiązaniem są półki biurowe, które zajmując wyłącznie fragment ściany, zwiększają ilość miejsca użytkowego, a dodatkowo nie przytłaczają optycznie wnętrza i jego aranżacji.

Półki na biurko – nasza oferta


    Trudno sobie wyobrazić funkcjonalne biuro bez podstawowych mebli, jakimi są właśnie półki wiszące. W naszej ofercie znajdziesz idealne półki biurowe, które zwiększą funkcjonalność wnętrza i dopełnią je estetycznie. Dostępne w naszym sklepie meblowym półki przeznaczone dla powierzchni biurowych to wyjątkowe pod względem stylu oraz różnorodności modele, które świetnie sprawdzą się zarówno w przestronnych pomieszczeniach wieloosobowych, jak i w małych wnętrzach.
 
Oferujemy klasyczne, proste półki, modele rozbudowane i systemowe, półki zabudowane, panele zaopatrzone w praktyczne wnęki oraz półki z szafkami. Z pewnością pomieszczą one wszystkie materiały biurowe i pozwolą zaoszczędzić wiele przestrzeni na potrzeby użytkowe. Ciekawym rozwiązaniem do wnętrz biurowych są półki na dokumenty, które posiadając odpowiednią formę bryły ułatwiającą segregowanie i przechowywanie materiałów i dokumentacji biurowej. Półka na dokumenty ułatwi dostęp do potrzebnych materiałów, co jest szczególnie istotne gdy podczas pracy brakuje nam czasu na szukanie w szafkach zamykanych.

    W naszym asortymencie znajdują się półki klasyczne, jak i nowoczesne, ale także nowatorskie rozwiązania designerskie, które sprawią że wnętrze biura nabierze wyjątkowego wyrazu. Jednym z przykładów są kwadratowe półki, które nie tylko są bardzo praktyczne, ale i stanowią ozdobę samą w sobie. Mogą być ułożone pojedynczo, jak i w różnorodnych układach typu kolaż. Bez względu na to, jaki układ półek dobierzesz, będą one wyglądać wyjątkowo efektownie i dopełnią aranżację czyniąc ją jeszcze ciekawszą.

Funkcjonalne półki biurowe


    Biuro to miejsce typowo użytkowe, dlatego meble w nim się znajdujące muszą być funkcjonalne, praktyczne i kompaktowe, by praca przebiegała sprawnie, a ciąg komunikacyjny w pomieszczeniu nie był utrudniony. Przechowywanie materiałów i dokumentów biurowych jest często prawdziwą zmorą, gdyż w pośpiechu łatwo o bałagan, a odnalezienie potrzebnych materiałów bywa wyjątkowo czasochłonne i frustrujące. Dlatego przygotowując aranżację biura warto wybierać meble, które ułatwią segregowanie przechowywanych rzeczy, będą miały dużą pojemność przechowywania, a także ułatwią utrzymanie porządku dzięki odpowiedniej konstrukcji i rozmiarom poszczególnych wnęk.
 
Wyjątkowo funkcjonalnym rozwiązaniem, które ułatwi segregację i przechowywanie jest półka na biurko. Jest to mebel uniwersalny, który można zestawić z dowolnym rodzajem biurka, gdyż jego forma i wymiary zostały tak dopracowane, by współgrać z każdym typem i stylem mebla. Półka na biurko może przybierać formę regału lub niewielkiej nadstawki ustawianej na blacie biurka. Bez względu na to, którą wersję wybierzesz, będziesz mógł się cieszyć zwiększoną funkcjonalnością biurka, a także łatwym dostępem do materiałów, które będą na wyciągnięcie ręki.

Półki na książki wiszące


    Biuro to miejsce, w którym musimy wygospodarować szczególnie dużo miejsca na przechowywanie różnych rzeczy. Musimy tu zmieścić zarówno dokumenty, materiały i akcesoria biurowe, jak i drobiazgi potrzebne do codziennej pracy. Często w biurach przechowywane są również książki, podręczniki, literatura branżowa, czy albumy z projektami. Takie materiały powinny zostać odpowiednio wyeksponowane, by cieszyć atrakcyjnym wyglądem, reprezentacyjnym charakterem, ale także by dostęp do nich była łatwy.

Książki najlepiej prezentują się na regałach i półkach wiszących. Polecamy serdecznie zapoznanie się z nasza ofertą, w której znajdziecie między innymi wyjątkowo efektowne i praktyczne półki wiszące na książki ułatwiające segregowanie przechowywanej literatury oraz efektownie eksponujące zbiory. Półki to nieodłączne elementy biur i gabinetów, gdyż pozwalają w praktyczny sposób wykorzystać potencjał ścian do przechowywania dokumentów, czy innych przedmiotów, a przy tym nie zabierają cennego miejsca na podłodze.

Dostępne w naszej ofercie półki przeznaczone dla powierzchni biurowych to wyjątkowe pod względem stylu oraz różnorodności modele, które świetnie sprawdzą się zarówno w niezwykle przestronnych pomieszczeniach biur, jak i w małych wnętrzach. Oferujemy klasyczne, proste półki, modele rozbudowane i systemowe, półki zabudowane, panele zaopatrzone w praktyczne wnęki oraz półki z szafkami. Z pewnością pomieszczą one wszystkie materiały biurowe i pozwolą zaoszczędzić wiele przestrzeni na potrzeby użytkowe.

 

Inne kategorie:

komplety stołów i krzeseł - stoły - stoliki barowe - krzesła - hokery - komody - witryny - regały

 

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki