Regały - meble dziecięce i młodzieżowe

Każde pomieszczenie wymaga odpowiedniej aranżacji, aby było wyjątkowo przytulne, niezwykle atrakcyjne i zarazem funkcjonalne. Swoje zastosowanie w bardzo wielu wnętrzach znajdują więc regały, które dzięki wyjątkowej pojemności i stylistyce, gwarantują właściwe rozmieszczenie i wyeksponowanie drobiazgów, książek, zdjęć, czy też innych elementów. Dzięki szerokiemu asortymentowi mebli regałowych jakie oferujemy, znajdą Państwo regały idealne dla każdego przeznaczenia – zarówno do przechowywania ulubionych przedmiotów i pamiątek, jak i do stworzenia biblioteczki składającej się z imponującej kolekcji książek.

Regały dla dzieci i młodzieży

 
Oferowane przez nas regały przeznaczone dla pokojów dziecięcych i młodzieżowych, to bardzo atrakcyjne i żywe w swojej stylistyce połączenia barw, wzorów, kształtów i materiałów, które z pewnością przypadną do gustu Państwa pociechom, a dzięki doskonałej jakości materiałów użytych do ich produkcji, zagoszczą w aranżacji na długie lata, gwarantując doskonałą trwałość i użyteczność.

W ofercie znajdują się zarówno nowoczesne modele, jak i klasyczne rozwiązania, dzięki czemu łatwiej wkomponować je w aranżację pokoju. Jedno jest pewne – odpowiednio dobrane i zestawione, ozdobią wnętrze i pomieszczą wszystkie ulubione zabawki, przedmioty oraz książki dziecka, pozwalając właściwe je uporządkować i posegregować.

W pokojach dziecięcych i młodzieżowych potrzebne są meble, które ułatwią utrzymanie porządku we wnętrzu oraz dadzą możliwość przechowywania wielu przedmiotów o różnym zastosowaniu. Pokój dziecka jest wnętrzem wielofunkcyjnym. Musi się w nim znaleźć komfortowe miejsce na wypoczynek, odpowiednie meble służące podczas nauki i czytania, a także strefa na zabawę oraz przechowywanie.

Przez to, że w tym wnętrzu tak wiele się dzieje potrzebne są także meble, które pomogą utrzymać porządek i ułatwią łatwe odnalezienie potrzebnych rzeczy. Regał dziecięcy będzie do tego celu meblem idealnym. Nie tylko będzie efektownie dopełniać całą aranżację pokoju, ale także ułatwi przechowywanie książek, zabawek, kolekcji i zbiorów.

Regał dziecięcy – zastosowania

Regał to mebel wyróżniający się wyjątkowo szeroką gamą możliwości zastosowań i funkcji, jakie może pełnić. Najważniejszą jest oczywiście funkcja przechowywania, dzięki której jesteśmy w stanie w prosty sposób zapanować nad bałaganem i chaosem. Pokoje dziecięce są pełne zabawek i drobnych akcesoriów, które trudno jest przechowywać w funkcjonalny sposób, tak by było łatwo je później odnaleźć i odstawić na właściwe miejsce nie mieszając z innymi.

Regał dla dzieci zdecydowanie ułatwi segregowanie przedmiotów różnej kategorii, dzięki praktycznym przegródkom, półkom, a także możliwości ustawienia na półkach odpowiednich pudełek. Ustawiając pudełka na regale możemy przechowywać w uporządkowany sposób nawet małe przedmioty. Natomiast umieszczając na nich etykietki z napisami lub rysunkami możemy ułatwić dziecku naukę samodzielnego dbania o porządek.

Regał dla dzieci może także służyć jako miejsce do eksponowania zbiorów dziecka oraz prezentowania nagród jego osiągnięć. Wówczas maluch będzie rozwijał swoją pewność siebie mogąc się poszczycić specjalnym miejscem na swoje zbiory. Ponadto regał może też służyć eksponowaniu kolekcji zbieranych przez dzieci i młodzież. Najmłodsi uwielbiają kolekcjonować serie zabawek, bibelotów, czy innych przedmiotów. Regał będzie idealnym miejscem do ich przechowywania w widocznym miejscu.

Regał na zabawki

Zabawki zajmują najwięcej miejsca w pokojach dziecięcych. Dla rodziców pragnących by ich dzieci przebywały w uporządkowanym otoczeniu, zabawki stanowią prawdziwe wyzwanie. Ze względu na to, że każda zabawka ma innych kształt, wielkość, formę i wreszcie przeznaczenie, ciężko jest je odpowiednio posegregować i przechowywać. A istotne znaczenie ma także to, by nawet jeśli będą schowane, to by dziecko samodzielnie mogło po nie sięgać w dowolnej chwili bez potrzeby angażowania rodziców w ich podawanie.

Regał na zabawki idealnie rozwiąże ten problem i spełni oczekiwania zarówno dzieci, jak i dorosłych. Regały na zabawki są odpowiednio niskie, by dzieci mogły swobodnie sięgać po swoje rzeczy. Ponadto wybierając regały z wbudowanymi pudełkami i koszami wkładanymi lub wysuwanymi, uzyskamy wrażenie uporządkowania i ułatwimy segregowanie zabawek. Na otwartych półkach regałów można natomiast umieścić większe zabawki, które nie mieszczą się w pudełkach.

Regały w pokojach dziecięcych są idealnym rozwiązaniem problemów z uporządkowaniem wielu rzeczy dziecka. Układając na poszczególnych półkach zabawki, książki, czy bibeloty uzyskamy uporządkowaną przestrzeń, w której wszystko będzie miało swoje miejsce. Porządek w pokoju jest niezwykle waży także dla prawidłowego rozwoju dziecka, więc już od początku warto maluchy uczyć, że wszystko ma swoje miejsce. W takiej nauce świetnie sprawdzą się właśnie regały dziecięce.

Regały dziecięce a styl

Regał do pokoju dziecięcego może mieć różną formę i styl. Bez względu na to czy najbardziej podobają Ci się regały w stylu klasycznym czy nowoczesnym, w naszym sklepie meblowym Meble-Bogart.pl znajdziesz propozycje idealne do swoich oczekiwań.

Oferujemy szeroki wybór efektownych regałów w klasycznym stylu o ozdobnym wzornictwie, masywniejszej konstrukcji i ponadczasowych wykończeniach. Ale także dostępne są wyjątkowo atrakcyjne modele zaprojektowane w myśl stylu nowoczesnego, które przyciągają uwagę minimalistyczną dekoracyjnością, geometryczną formą i uniwersalnym designem. Wszystkie propozycje designerskie charakteryzują się najwyższej jakości wykonaniem, wykorzystaniem bezpiecznych komponentów oraz trwałą i stabilną konstrukcją.

Regał do pokoju dziecięcego może być wyposażony zarówno w same półki otwarte, wnęki na dedykowane im pudełka lub wysuwane kosze, a także posiadać szafki. Wybór jest tak obfity, że każdy z pewnością bez trudności znajdzie model idealny do swoich potrzeb, budżetu i warunków aranżacyjnych konkretnego wnętrza.

Regały dla dzieci zachwycają modnym designem. Każdy projekt powstawał z myślą o wpasowaniu się w oczekiwania i potrzeby najmłodszych użytkowników. Regały umożliwiają dzieciom samodzielne sięganie po zabawki oraz odkładanie ich w konkretnie wyznaczone miejsca. Mebel ten stanowi nieodłączną część efektownych kompletów mebli, ale może także stanowić osobny element wyposażenia.

 Inne kategorie:

 Komplety do przedpokoju - Szafki na buty - Wieszaki - Szafy - Szafy przesuwne - Lustra

 

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: