Restol

Restol to solidna firma mebli, która produkcją zajmuje się od 1988 roku. Firma Restol to połączenie trzech istniejących wcześniej zakładów rzemieślniczych z branży meblarsko - drzewnej, w której rozpoczęto produkcję swoich renomowanych wyrobów firmy Restol. Lata pracy nad rozwojem firmy i jej produktów pozwoliły na osiągnięcie wysokiej pozycji wśród krajowych producentów mebli oraz frontów meblowych.

Zakład mebli Restol liczący ponad 100 osób osiąga wysoką jakość swoich produktów i regularnie wdraża nowe modele mebli. Zastosowane do produkcji materiały, a także najnowsze technologie produkcyjne pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości mebli, które gwarantują zadowolenie klientów.


Kolekcje Restol

Restol specjalizuje się przede wszystkim w produkcji solidnej jakości mebli do pokoju dziennego oraz salonu. W ofercie nie brakuje również szeregu propozycji do sypialni, biura a także mebli do pokoju młodzieżowego.

Producent mebli Restol - oferta w Meble Bogart

Trzon oferty firmy Restol w naszym sklepie stanowią meble pokojowe w wielu interesujących wariantach. Przeważają tutaj komplety mebli do pokoju w stylu nowoczesnym, jednak nie brakuje również propozycji w stylu klasycznym.

Jeśli chodzi o ofertę mebli systemowych - Restol oferuje dobre jakościowo komody, witryny, półki a także niemniej poszukiwane szafy lub meble RTV. Pozostałą część oferty stanowią meble do jadalni oraz sypialni.
/restol-m-38.html