Kanapy, sofy i wersalki.

Wygodny odpoczynek na kanapie lub sofie to marzenie każdego z nas po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Symbol relaksu jaki od lat przypisuje się tym meblom jest niezaprzeczalny, a dbałość o ich obecność w każdym salonie, stanowi podstawowe działanie aranżacyjne. Odpowiednio dobrany mebel tej kategorii, powinien cechować się niezwykłym komfortem użytkowania, odpowiednim wyprofilowaniem, miękkością siedziska i właściwym kątem oparcia, powierzchnią umożliwiającą wygodne ułożenie się w pozycji leżącej. Wtedy też staje się ulubionym miejscem siedzącym wszystkich domowników.
Projektując nasze modele sof i kanap tapicerowanych zadbaliśmy o to, aby spełniały one wszystkie wymagane cechy, a ponadto obite zostały wysokiej jakości, przyjemnym w dotyku materiałem o doskonałej trwałości. Ponadto sofy jednoosobowe, wersalki i kanapy dzięki funkcji rozkładania umożliwiają zyskanie dodatkowej, komfortowej powierzchni noclegowej.
Różnorodność stylów, kształtów, wzorów i barw mebli proponowanych przez nas, umożliwia wybór produktu doskonale dopasowanego do aranżacji miejsca, w którym mają one znaleźć swoje przeznaczenie. Dostępne są więc zarówno modele klasyczne, jak i nowoczesne, młodzieżowe czy eleganckie modele. 
Dla większości modeli sofy, kanapy istnieje możliwość doboru rodzaju nóżek, zamówienia poduszek zaopatrzonych w zapinany, łatwy w czyszczeniu pokrowiec oraz wyboru materiału obiciowego, odpowiadającego indywidualnym gustom i preferencjom w zakresie stylu. Możliwa jest także zmiana rozmiarów mebla (np. kanapy jednoosobowej), po uprzedniej konsultacji z handlowcem. 
czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 479