Stolar

Stolar to producent wysokiej jakości mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Długoletnie doświadczenie oraz niesamowita precyzja wykonywanych brył zaowocowała znacznym zainteresowaniem klientów jego produktami. Stylowe szafy znajdujące się w ofercie wyposażone w liczne półki zaakcentowane lustrzanymi wytyczają współczesne trendy, dzięki czemu są tak lubiane przez odbiorców. Wykwalifikowany personel oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają stworzyć modele odpowiednie dla gustów i indywidualnych wymogów klientów.    

 


Kolekcje Stolar

Stolar - producent mebli

Specjalnością producenta Stolar są przede wszystkim meble sypialniane - dostępne zarówno pojedynczo jak i w kompletach. W ofercie Meble-Bogart.pl posiadamy przede wszystkim łózka sypialniane, szafy przesuwne, ale również komody, szafki nocne oraz lustra dekoracyjne do sypialni.

Najczęstszym wyborem wśród produktów Stolkar klientów są gotowe, specjalnie dobrane zestawy sypialniane, które pozwalają na stylowe zaaranżowanie całej sypialni. Kolejną popularną propozycją od producenta Stolar są solidne szafy przesuwne - zarówno do pokoju dziennego, jak i do sypialni.

 

/stolar-m-42.html