Szafki - Meble dziecięce i młodzieżowe

Funkcjonalne wnętrze pokoju młodzieżowego, czy dziecięcego to takie, które wykorzystując maksymalnie przestrzeń i pojemność dobranych mebli, pozwala uzyskać nie tylko atrakcyjny efekt wizualny, ale przede wszystkim usystematyzować i uporządkować wszystkie obecne w nim elementy. Dlatego też warto swoje wybory ukierunkować na najbardziej praktyczne meble, takie jak pojemne i stylowe szafki. Niewielkie rozmiary, a zarazem mała powierzchnia, jaką zajmują one w pomieszczeniu, przy jednoczesnym zagwarantowaniu przestronności i pojemności tego mebla sprawiają, że znajdą w nich miejsce ulubione przedmioty codziennego użytku zabawki, zeszyty i książki oraz wiele innych istotnych dla dziecka elementów. Szafki wiszące, pomogą uporządkować pokój bez zbędnego zajmowania powierzchni podłogi i udekorują ścianę, akcentując wybrany styl wnętrza.

Doskonałym elementem wyposażenia są także odpowiednio dopasowane do stylu i aranżacji szafki nocne, które stanowią podręczny stolik i zarazem schowek na ważne przedmioty, które warto zawsze mieć w zasięgu ręki.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment różnorodnych modeli szafek, zarówno wyrazistych, nowoczesnych i wymyślnych, jak i klasycznych, o prostym wzorze, kształcie i uniwersalnym stylu, które świetnie sprawdzą się w wielu wnętrzach przeznaczonych dla dzieci i młodzieży, doskonale spełniając swoją rolę i umożliwiając właściwe przechowywanie najcenniejszych skarbów dziecka. 

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 109
60cm     30cm     32cm    

243 pln

Szafka wisząca z frontem otwieranym w dół