Szynaka Meble


W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo ponad 60 kolekcji zaprojektowanych przez lidera w produkcji wysokiej jakości mebli mieszkaniowych - firmę "Szynaka Meble".

Dużą popularność marka Szynaka meble zdobyła zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. Oferta charakteryzuje się przede wszystkim bogactwem stylów i różnorodnością, dzięki czemu producent zjednał sobie uznanie wśród osób preferujących nowoczesny design oraz tych, którzy pozostają wierni tradycyjnym formom.

Profesjonalizm i niezawodność firmy sprawia, że wielu zadowolonych Klientów często do niej powraca. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym zaprezentowano tą wyjątkową markę:


Kolekcje Szynaka Meble

Szynaka Meble kolekcja Alice

Szynaka Meble kolekcja Alwa - biały

Szynaka Meble kolekcja Alwa - dąb sonoma

Szynaka Meble kolekcja Avignon

Szynaka Meble kolekcja Belfort

Szynaka Meble kolekcja Belveder

Szynaka Meble kolekcja Caldo

Szynaka Meble kolekcja Cobra

Szynaka Meble kolekcja Country

Szynaka Meble kolekcja Desjo

Szynaka Meble kolekcja Domini

Szynaka Meble kolekcja Dover

Szynaka Meble kolekcja Ice

Szynaka Meble kolekcja Kama

Szynaka Meble kolekcja Kashmir

Szynaka Meble kolekcja Latina

Szynaka Meble kolekcja Livorno

Szynaka Meble kolekcja Lucas S

Szynaka Meble kolekcja Lucca

Szynaka Meble kolekcja Madison

Szynaka Meble kolekcja Mediolan

Szynaka Meble kolekcja Meris

Szynaka Meble kolekcja Milo

Szynaka Meble kolekcja Montenegro

Szynaka Meble kolekcja Mosaic

Szynaka Meble kolekcja Porti

Szynaka Meble kolekcja Pratto

Szynaka Meble kolekcja Riva

Szynaka Meble kolekcja Stoliki okolicznościowe

Szynaka Meble kolekcja Stoły i krzesła

Szynaka Meble kolekcja Szafa Glossy

Szynaka Meble kolekcja Torino

Szynaka Meble kolekcja Velle

Szynaka Meble kolekcja Velvet

Szynaka Meble kolekcja Wenecja

Szynaka Meble kolekcja Wood

Szynaka Meble kolekcja Wow

Bogata oferta Szynaka meble

Oferta producenta Szynaka meble uwzględnia wiele interesujących propozycji meblowych, wśród których znajdziemy meble zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. Dzięki tak szerokiej gamie produktów wraz z Szynaka meble z łatwością umeblujemy całe mieszkanie.

Specjalnością firmy są przede wszystkim meble do salonu, jadalni, sypialni oraz biura. Całość oferty podzielona została na dwie części Trendline oraz Prestigeline. Dzięki takiemu podziałowi oraz czytelnemu sposobowi przedstawienia oferty każdy klient może z łatwością znaleźć idealne propozycje meblowe dla siebie.

Kolekcja Trendline od Szynaka meble

Trendline to meble do samodzielnego montażu dedykowane dla osób poszukujących uniwersalnego połączenia stylu z praktycznością. Wysokiej klasy technologia i jakościowe materiały sprawiają, że meble cechują się ogromną trwałością przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Mnogość systemów od Szynaka meble dedykowanych do salonu, jadalni, sypialni lub biura powodują to, iż każdy jest w stanie znaleźć meble dopasowane do swoich indywidualnych gustów. 

Seria Prestigeline - wizytówka Szynaka meble


Wizytówką producenta Szynaka meble są również kolekcje mebli pochodzące z Prestigeline takie jak Velvet, Vievien, Montenegro, Porti, Belis, Torino oraz Velle. Są to meble z najwyższej półki wykonane z litego drewna. Niebanalna paleta kolorów, nowoczesne wzornictwo oraz solidne wykonanie to gwarancja satysfakcji nawet najbardziej wymagających.

 

Niemal wszystkie bryły z wyżej wymienionych kolekcji dystrybuowane są w postaci zmontowanej oraz posiadają fronty wykonane z prawdziwego litego drewna. Dzięki nietuzinkowym wykończeniom oraz niezwykłej precyzji wykonania meble te cieszą się uznaniem oraz popularnością, nawet wśród najbardziej wymagających.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta Szynaka meble!
 
/szynaka-meble-m-16.html