Tapczany

Oferujemy tapczany zarówno przeznaczone do pomieszczeń dziecięcych, jak i pokojów dziennych oraz gościnnych. Prezentowane przez nas modele występują w różnych wersjach kolorystycznych lub też na życzenie Państwa mogą zostać skomponowane z użyciem dowolnej tkaniny obiciowej. Nasze produkty cechuje staranność i niezwykłość projektów, najwyższy komfort użytkowania oraz konkurencyjna trwałość.

Tapczany do spania 

Wygoda i komfort wypoczynku to bardzo cenne elementy, które w dużej mierze warunkują aranżacyjne wybory w takich pomieszczeniach jak sypialnia, pokój dziecięcy, czy pokój młodzieżowy. Właściwy dobór mebli wypoczynkowych oraz odpowiednie ich rozmieszczenie, może znacząco poprawić jakość snu i wpłynąć na tempo regeneracji organizmu oraz spokój wypoczynku. Dlatego też ze szczególną starannością dobiera się modele mebli wypoczynkowych, takie jak tapczany do spania dbając nie tylko o ich aspekt wizualny, ale przede wszystkim o stopień wygody, powierzchnię i trwałość.
 
Projektowane przez nas dla Państwa tapczany do spania, to połączenie wygody, komfortu, atrakcyjności wizualnej oraz funkcjonalności. Zajmując, w formie złożonej, niewielką powierzchnię pomieszczenia, zapewniają zachowanie jej przestronności, jednocześnie gwarantując dużą i niezwykle komfortową przestrzeń sypialną po ich rozłożeniu. Zaprojektowane w przeróżnych kształtach i stylach, doskonale komponują się z każdym rodzajem aranżacji.

Tapczany jednoosobowe

Jednoosobowe meble do spania to specyficzna podkategoria produktów, które nieustanie cieszą zainteresowaniem klientów. Wśród nich prym wiodą tapczany jednoosobowe, które sprawdzą się w szczególności w przypadku mniejszych metrażowo pomieszczeń, lub w pomieszczeniach dziecięcych lub młodzieżowych. Te proste, lecz niezwykle funkcjonalne i tym samym urokliwe meble od lat sprawdzają się we wielu wnętrzach, doskonale spełniając swoją rolę.

Tapczany jednoosobowe możemy dostosować do swoich indywidualnych gustów dzięki wyborowi niemal dowolnej tkaniny obiciowej. Taką możliwość daje konfigurator kolorów dostępny przy każdy tapczanie tapicerowanym w naszym sklepie. Ponadto w wielu przypadkach możemy łączyć różne materiały, co daje nam jeszcze więcej możliwości. Dzięki temu wszystkiemu, nawet z pozoru zwyczajny tapczan może stać się prawdziwą ozdobą Państwa wnętrza.

Tapczan dwuosobowy 

Kolejną popularną grupą omawianego typu mebli wypoczynkowych są tapczany dwuosobowe. Tego typu rozwiązanie gwarantuje sporą powierzchnię spania w formie tapczanu, co jednocześnie zapewnia niską cenę. Liczne zalety takiego typu mebla wpływają na jego popularność, stąd nieustające zainteresowanie klientów tapczanami dwuosobowymi. W Meble-Bogart.pl wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów - dlatego też stworzyliśmy tak bogatą ofertę tapczanów zarówno jednoosobowych i dwuosobowych w przeróżnych wariantach oraz cenach.

Tapczany dwuosobowe również możemy dostosować do własnych preferencji dzięki licznym materiałom tapicerskim do wyboru. Częstym wyborem ostatnio stają się materiały łatwoczyszczące, które znacznie ułatwią intensywne użytkowanie mebli tapicerowanych. Ponadto tapczany dwuosobowe dostępne w naszym sklepie cechują się wyjątkową jakością wykonania, zapewnioną przez zaufanych podwykonawców.

Tanie tapczany

Dzięki wysokiemu stopniu specjalizacji w meblach tapicerowanych, który osiągnęliśmy oraz silnej konkurencji na rynku udało nam się osiągnąć optymalne ceny naszych produktów. Stąd właśnie oferta tanich tapczanów, dostępnych w Meble-Bogart.pl. Chcąc zakupić komfortowy tapczan nie musimy narażać się na koszta. Szeroka oferta, możliwości konfiguracji umożliwiają wybranie tapczanu dokładnie pod naszą kieszeń. Posiadamy szeroką gamę materiałów bez dopłat, dzięki czemu bez narażania się na koszty mogą Państwo skomponować tani tapczan do swojego wnętrza zachowując jego dobry styl.
 
Nasza oferta tanich tapczanów cieszy się popularnością oraz uznaniem wśród odbiorców, co napędza nas do dalszych działań oraz motywuje do dalszego doskonalenia naszego sklepu internetowego z meblami. Zapraszamy do zapoznania się z podkategorią tapczany w kategorii meble tapicerowane.

Inne kategorie:

 

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość