Toaletki - Meble do sypialni, meble sypialniane

Toaletka stanowi nieodłączny i zarazem wymarzony element kobiecej sypialni, który za sprawą swojej niepowtarzalnej atrakcyjności wizualnej, zawdzięczanej pięknym wzorom i wspaniałym projektom, spełnia rolę funkcjonalnej dekoracji. Wybierając toaletkę dla pomieszczenia najlepiej kierować się jego indywidualnym stylem oraz funkcją jaką będzie ona spełniać. Dla wielu preferowaną wersją jest pozbawiony lustra mebel tego typu, przypominający bardziej biurko, lub też niewielki stylowy stolik antyczny. Większość natomiast zdecydowanie preferuje klasyczną formę tego mebla, a więc piękną i stylową toaletkę, która za sprawą swojej wyjątkowej atrakcyjności i niepowtarzalnego stylu, wyrażanego przez zdobione i pięknie wykończone lustro, nadaje wnętrzu wyjątkowości i nieprzeciętnej atrakcyjności.

Toaletki oferowane przez nas są zestawem urozmaiconych produktów meblarskich tego typu, które z całą pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dostępne są zarówno proste, klasyczne jak i bardziej wymyślne, zdobione toaletki, z lustrem oraz bez, przeznaczone dla różnych aranżacji sypialnianych. Nadają one wnętrzom sypialni wyjątkowego i magicznego charakteru, oraz zwiększają praktyczność ich codziennego użytkowania. 

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 20
130cm     155cm     40cm    

609 pln

Funkcjonalna a zarazem elegancka toaletka z trzy skrzdłowym lustrem oraz pojemnymi szafeczkami i szufladkami .
80cm     134cm     40cm    

350 pln

Elegancka toaletka z trzyskrzdłowym lustrem oraz dwiema szufladami.

60cm     134cm     40cm    

277 pln

Elegancka toaletka z szufladką oraz lustrem.111cm     139cm     33cm    

457 pln

Nowoczesna toaletka z  lustrem oraz pojemnymi szafeczkami i szufladkami .
Galeria 360
Transport gratis
91cm     79cm     42cm    

719 pln

Elegancka toaletka w klasycznym stylu
Transport gratis
110cm     76cm     40cm    

559 pln

Wyrafinowana toaletka Vievien 76 z kolekcji mebli z litego drewna dębowego to doskonała propozycja do eleganckiej sypialni.