Wersal - Bestsellery 2021

 
Kolekcja Bestsellery 2021 od producenta Wersal jest zbiorem najpopularniejszych modeli, które wpisują się w najnowsze trendy aranżacyjne wnętrz. Wersal jako przodujący producent mebli wypoczynkowych, w bezkonkurencyjny sposób łączy ze sobą wysoką funkcjonalność, atrakcyjność wizualną oraz trwałość konstrukcyjną. Sprawia to, że bryły wpiszą się w każdą przestrzeń, tworząc komfortową strefę wypoczynkową, którą docenią nawet najbardziej wymagający nabywcy.
 
W skład kolekcji Bestsellery 2021 od producenta Wersal wchodzą między innymi funkcjonalne narożniki, z funkcją regulowanych zagłówków, oraz miękkimi siedziskami, co zagwarantuje ponadprzeciętny komfort wypoczynku. Ponadto wybrane modele posiadają obszerne pojemniki na pościel, dzięki czemu przechowamy znaczną ilość rzeczy codziennego użytku.
 
Godnymi uwagi pozycjami meble Wersal są modne elektryki. W kolekcji Bestsellery 2021 dostępne są zarówno kanapy jak narożniki z funkcją elektrycznie wysuwanego siedziska. Narożniki dostępne są w trzech rozmiarach — Mini, L i XL co zapewnia dobranie odpowiedniego modelu do wielkości wnętrza oraz indywidualnych potrzeb nabywców.
 
W ofercie promocyjnej producenta Wersal dostępne są również niezwykle komfortowe łóżka kontynentalne z materacami, jak i te klasyczne, oraz szereg funkcjonalnych dodatków, w postaci komfortowych foteli wypoczynkowych, jak i industrialnych ław, stolików oraz regałów.

Cechy charakterystyczne kolekcji:

  •     atrakcyjny design
  •     wysoki komfort wypoczynku
  •     trwałe wykonanie
  •     mnogość wariantów wypoczynkowych
  •     regulowane zagłówki — wybrane modele
  •     elektryczna regulacja głębokości siedziska — wybrane modele
  •     szeroka gama dodatków
 
/wersal-bestsellery-2021-col-1125.html