Wybór tkanin


Nasze meble tapicerowane mają do wyboru bardzo szeroki wachlarz materiałów, które można ze sobą łączyć według własnych potrzeb. Pozwala to na stworzenie wyjątkowego mebla, który będzie pasował do danego wnętrza i odpowiadał każdemu z Państwa.

 

W każdym produkcie znajduje się konfigurator doboru i wykończenia mebla. Jest on zamieszczony pod zakładką "Wybierz kolor". Znajdują się tam dostępne w ofercie kolekcje materiałów, które po najechaniu na nie myszką rozwijają się pokazując bogatą zawartość tkanin wzorzystych i gładkich.

 

Oto jak łączymy materiały na meblach tapicerowanych:

 


Do każdego materiału "wzoru" możemy dobrać materiał gładki "koordynat" - takie połączenie nosi fachową nazwę baza + koordynat. Możemy również wykonać meble w jednolitym materiale gładkim lub całość we wzorze. Innym przykładem połączenia materiałów to połączenie dwóch materiałów gładkich.

 

WAŻNE! Wszelkie inne połączenia wymagają konsultacji ze sprzedawcą!

 

Poniżej przedstawione są poszczególne etapy doboru materiałów do mebli tapicerowanych:

 


Zamawianie Bezpłatnych Próbek Materiału 

Nasza firma jako jedna z nielicznych oferuje wysyłkę bezpłatnych próbek materiałów tapicerskich. Daje to możliwość zobaczenia na żywo koloru i struktury tkaniny*.

Szczegółowe informacje oraz możliwość zamówienia próbek materiałów znajdziesz na stronie:   ---> Kliknij <---

*Próbki materiałów obiciowych mogą pochodzić z innych partii produkcyjnych niż te wykorzystane do produkcji Państwa mebla.
W związku z tym może się zdarzyć nieznaczna różnica w ich odcieniach.

 

 

/wybor-materialow-s-17.html