biurka - Meble dziecięce i młodzieżowe

Stworzenie atmosfery pracy w pokoju dziecka lub nastolatka, to bardzo istotny aspekt na drodze do jego pozytywnego nastawienia w kierunku edukacji. Pomieszczenie powinno być rozplanowane zgodnie z przeznaczeniem poszczególnych obszarów – odrębnie część skupiona na pracy i koncentracji i oddzielnie obszar zabawy, rozrywki oraz relaksu. Symbolem miejsca pracy jest w pokoju dziecka biurko, które powinno zostać starannie wybrane nie tylko na podstawie jego dopasowania do stylu aranżacji, ale przede wszystkim pod względem wymiarów, rozplanowania funkcjonalnego oraz odpowiedniego wyprofilowania, które zapewnią ergonomię pracy i zagwarantują jej komfort.

Proponowane przez nas modele charakteryzują się bardzo dużym zróżnicowaniem, zależnie od indywidualnych wymagań, przeznaczenia biurka i rozmiarów pomieszczenia dla jakiego jest ono przeznaczone. Właściwie dobrany mebel może stać się kluczowym elementem pokoju młodzieżowego i dziecięcego, jednocześnie podkreślając jego styl i spełniając swoją praktyczną rolę. Oferujemy niewielkich rozmiarów biurka przeznaczone głównie do korzystania z komputera, biurka w formie stolików jak i klasyczne rozwiązania tego typu -biurka drewniane, zaopatrzone w szuflady i półki, ułatwiające przechowywanie książek, przyborów biurowych i innych przedmiotów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru mebla idealnego dla potrzeb Państwa dziecka.

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 136
120cm     76cm     92cm    

427 pln

Stylowe biurko narożne dostępne w wielu opcjach kolorystycznych. Ciesz się z zakupów w naszym sklepie! Dopasuj kolor do własnych potrzeb!