Szafki na buty - Meble do przedpokoju

Przestrzeń mieszkalna, poza swoją atrakcyjnością wizualna, zgodną z indywidualnym gustem jej właścicieli, powinna odznaczać się także praktycznym rozplanowaniem zastosowania pomieszczeń i zaopatrzeniem je w odpowiednie elementy wyposażenia, umożliwiające jego realizację. Pozornie mało znaczący przedpokój, odgrywa w tym zakresie bardzo istotną rolę, gdyż to właśnie w nim zdejmuje się okrycia wierzchnie i pozostawia buty, wymieniając je na wygodne obuwie domowe. Odpowiednie przechowywanie obuwia, gwarantuje zachowanie porządku w pomieszczeniu i właściwe posegregowanie butów zgodnie z częstotliwością korzystania z nich.
 

Doskonałe do tego celu są szafki na obuwie, które obok praktyczności jaką zapewniają, stanowią także ważny wizualny element aranżacji, pod warunkiem oczywiście, że są właściwie dostosowane do całego stylu wnętrza przedpokoju. Warto więc dobrać szafki należące do tego samego zestawu co pozostałe elementy wyposażenia, lub też dopasować je od względem kolorystycznym oraz rodzaju materiału. W swojej ofercie proponujemy praktyczne szafki na obuwie, zaopatrzone w liczne szuflady, lub też jednodrzwiowe, o klasycznych wzorach, niecodziennym designie i nowoczesnych rozwiązaniach. Świetnie sprawdzą się w różnych aranżacjach przedpokoju, komponując się z pozostałymi jego elementami. 

 

Nowoczesne szafki na buty

Szafka na buty to nieodzowny element każdego przedpokoju bez względu na jego metraż. Ułatwia utrzymanie porządku, zabezpiecza buty przed uszkodzeniem, a do tego pięknie się prezentuje. Ponadto szafka na buty z siedziskiem dodatkowo służy swoją funkcjonalnością podczas wkładania obuwia. Oferujemy Wam wyjątkowo szeroki wybór szafek na buty do przedpokoju lub garderoby, które nie tylko wzbogacą wnętrze pod względem praktycznym, ale także wizerunkowym.

Nasz sklep meblowy proponuje praktyczne szafki na obuwie zaopatrzone w liczne szuflady, a także jedno-drzwiowe o klasycznych wzorach, niecodziennym designie i nowoczesnych rozwiązaniach. Świetnie sprawdzą się w różnych aranżacjach przedpokoju, komponując się z jego pozostałymi elementami.


Biorąc pod uwagę to, że przedpokoje zwykle cechują się niewielkim metrażem i przez to są trudniejsze w funkcjonalnym i efektownym zaaranżowaniu – ich urządzenie powinno być dobrze przemyślane. To niewielkie, przechodnie pomieszczenie staramy się zwykle wykorzystać do maksimum zarówno w zakresie przechowywania, jak udogodnieniu czynności związanych z wychodzeniem z domu. Oprócz wieszaków, haczyków lub półek niezbędnym meblem w przedpokoju jest właśnie szafka na buty. Przechowywanie butów to wbrew pozorom istotna kwestia, gdyż bardzo łatwo je zniszczyć. Niepoukładane i stojące luźno buty wyglądają nieestetycznie, a ponadto mogą się zarysować, powyginać lub trwale ubrudzić. Warto więc wybrać taką szafkę na buty, która nie tylko pomieści wymaganą ilość butów, ale także będzie się pięknie prezentować wzbogacając wnętrze. Szafka na buty od Meble-Bogart.pl to praktyczny mebel do przedpokoju, który doskonale zrealizuje te oczekiwania.


Szafki na buty a wygoda użytkowania

Szafki na buty do przedpokoju powinny być wygodne w użytkowaniu. Zazwyczaj przygotowując się do wyjścia z domu śpieszymy się i nie chcemy poświęcać dodatkowego czasu na przygotowania, poszukiwania ulubionej pary butów czy kluczyków. Istotny jest tu sposób, w jaki szafka na buty będzie się otwierać, gdyż to ułatwia znalezienie potrzebnego obuwia. W zależności od danego modelu drzwiczki mogą być wysuwane, uchylne, przesuwne lub tradycyjnie otwierane na bok. Nowoczesne szafki na buty mogą posiadać ukryty schowek do przechowywania drobiazgów lub otwarte półki, na których buty są wyeksponowane. Jednakże im większy otwór wsadowy w szafce, tym łatwiej będzie wkładać i wyjmować obuwie. Ważna jest również głębokość szafki. Jeśli będzie zbyt płytka, przechowywanie większych lub wysokich butów może być trudne.


Szafki na buty a design

Szafka na buty tak jak każdy mebel powinna pasować do wnętrza, w przeciwnym razie zamiast je dopełniać będzie się gryzła z aranżacją. Producenci mebli oferują wiele różnych modeli, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie szafkę idealną dla swoich potrzeb i wnętrza. Najpopularniejsze są tradycyjne szafki na buty przypominające komody, ale w środku posiadające specjalne płytsze przegródki. Idealnie prezentują się także szafki na buty z siedziskiem, które pełnią dwie funkcje a przy tym wyglądają wyjątkowo efektownie posiadając nieco bardziej uniwersalny styl wzorniczy. Do wnętrz małych i trudnych aranżacyjnie warto wybrać jasne szafki na buty, gdyż nie będą one przytłaczać pomieszczenia. Natomiast w obszernych przedpokojach i dużych holach świetnie się sprawdzą zarówno szafki na buty z siedziskiem, jak i komplety meblowe.


Szafki na buty a funkcjonalność

Wiele modeli szafek posiada nie tylko możliwość schowania i segregowania butów. Nowoczesne szafki na buty są także wyposażone w półki lub szuflady przeznaczone do przechowywania czapek, rękawiczek, kapci oraz parasoli. Inne połączone są z wieszakami na ubrania i dzięki temu tworzą z nimi efektowny i zarazem wyjątkowo funkcjonalny zestaw meblowy. Szczególnie praktyczne są szafki na buty z siedziskiem, które pozwolą na wkładanie i zdejmowanie butów w komfortowych warunkach.


Przestrzeń mieszkalna, poza swoją atrakcyjnością wizualną zgodną z indywidualnym gustem jej właścicieli, powinna odznaczać się także praktycznym rozplanowaniem zastosowania pomieszczeń i zaopatrzeniem je w odpowiednie elementy wyposażenia, umożliwiające jego realizację. Pozornie mało znaczący przedpokój, odgrywa w tym zakresie bardzo istotną rolę, gdyż to właśnie w nim zdejmuje się okrycia wierzchnie i pozostawia buty, wymieniając je na wygodne obuwie domowe. Odpowiednie przechowywanie obuwia, gwarantuje zachowanie porządku w pomieszczeniu i właściwe posegregowanie butów zgodnie z częstotliwością korzystania z nich.

Doskonałe do tego celu są szafki na buty, które obok praktyczności jaką zapewniają, stanowią także ważny wizualny element aranżacji, pod warunkiem oczywiście, że są właściwie dostosowane do całego stylu wnętrza przedpokoju. Warto więc dobrać szafki należące do tego samego zestawu co pozostałe elementy wyposażenia, lub też dopasować je pod względem kolorystycznym oraz rodzaju materiału.


 

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 92
96cm     68cm     28cm    

199 pln

Nowoczesna szafka na buty w trzech kolorach do wyboru.Promocja
100 / 120cm     52cm