Wersalki

Wersalka to dwu-funkcyjny mebel, stanowiący nieodłączny element wielu salonów, pokojów dziennych oraz pokojów gościnnych. Jej niepowtarzalny styl, ogromna wygoda wypoczynku i szerokie zastosowanie sprawiają, że niektóre aranżacje wykorzystują jej niezwykłe cechy w zastępstwie sofy, czy kanapy. Wersalka spełnia rolę wygodnego i przestronnego siedziska, a w razie potrzeby zapewnia komfortową powierzchnię spania. Dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę na ten mebel i wzbogacić swoje wnętrza o jego obecność.

Wersalka rozkładana

Wersalka jest najpopularniejszym modelem kanapy, który od lat jest wybierany do funkcjonalnego aranżowania polskich salonów. Kompaktowa budowa, szeroki wybór wzorów i kolorystyk, łatwość rozkładania i wygoda użytkowania – te wszystkie cechy określają dobrą wersalkę. Rozkłada się ją w prosty i szybki sposób unosząc siedzisko tak, by opuszczone oparcie i siedzisko utworzyły płaską powierzchnię do spania. Największą zaletą wersalki do salonu rozkładanej są jej ergonomiczna konstrukcja, wielofunkcyjny charakter i duża pojemność komory na pościel.

Wersalki rozkładane do spania z powodzeniem mogą służyć zarówno jako meble wypoczynkowe, jak i łóżka nie tylko do okazjonalnego spania. Bowiem współczesne modele dalekie są od dawnych wersalek wyposażonych w niezbyt jakościowe i co za tym idzie niewygodne wypełnienia materacy.

Dziś możemy wybierać wśród wyjątkowo wygodnych wersalek rozkładanych, które służą wygodą zarówno podczas siedzenia, jak i snu. Kompaktowe, ustawne i przede wszystkim lekkie wersalki do salonu doskonale wkomponują się w przestrzeń kawalerek, salonów, pokoi dla gości, a także w pokojach dzieci i nastolatków.

W dzień wersalki rozkładane i fotele mogą służyć jako komplety wypoczynkowe, na których po długim dniu spędzonym poza domem będzie można spokojnie i komfortowo spędzić czas na relaksie z rodziną i znajomymi. Natomiast nocą posłużą jako wygodne łóżka do spania, które nie zajmują zbyt wiele miejsca i zapewnią błogi wypoczynek. Obok złożonej wersalki można ustawić stolik kawowy lub ławę, fotele i pufy, przez co wykreujemy piękną i zarazem funkcjonalną strefę wypoczynkową.

Nowoczesne wersalki a funkcjonalność

Nowoczesna wersalka bez wątpienia jest meblem wyjątkowo funkcjonalnym i praktycznym. Zawdzięcza to przemyślanej konstrukcji, którą za dnia służy jako kanapa wypoczynkowa, a nocą dzięki wykonaniu dwóch prostych i szybkich ruchów przeobraża się w wygodne łóżko do spania.

Nowoczesne wersalki do spania posiadają jeszcze jedną wyjątkowo istotną dla każdego domownika cechę – są wyjątkowo pojemne. Powierzchnia przechowywania pod siedziskiem jest na tyle duża, że zmieści się tam nie tylko pościel, ale także rzeczy, które chcemy schować na co dzień.

Ponadto kompaktowa budowa siedziska i oparcia, które po rozłożeniu stanowią jedną powierzchnię składającą się z dwóch materacy sprawia, że nie potrzebujemy zbyt wiele miejsca by móc ją rozłożyć do funkcji spania. Dlatego idealnie sprawdzi się nawet w pokojach o wyjątkowo małych metrażach. Bez względu na to, czy wybierzemy nowoczesną wersalkę, sofę z funkcją spania czy inny wariant kanapy, pewne jest że zaoszczędzimy dużo miejsca i zyskamy wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie do wnętrz.

Proponowane przez nas modele nowoczesnych wersalek to zaprojektowane ze szczególną starannością produkty meblarskie, wykonane z najwyższej jakości komponentów i obite niezwykle trwałym oraz atrakcyjnym materiałem tapicerskim. Rodzaj tkaniny obiciowej zależny jest od gustu oraz indywidualnych preferencji klienta, który przy pomocy zamieszczonego na stronie panelu konfiguracji, samodzielnie projektuje doskonałą dla stylu swojego pomieszczenia wersalkę.

Za dodatkową opłatą umożliwiamy również zaprojektowanie mebla z obiciem wykonanym ze skóry ekologicznej, która podkreśla elegancki charakter aranżacji wnętrza. Dbamy o jakość i komfort użytkowania naszych produktów, dzięki czemu możemy poszczycić się pozytywnymi opiniami i uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów oraz ich wieloletnim zaufaniem.

Tanie wersalki

Dokonując wyboru, kierujmy się przede wszystkim oczekiwaniami i wygodą. Dobrze dobrana wersalka do codziennego użytku powinna się cicho i łatwo rozkładać i być wyposażona we wnękę na pościel. Wybierając wersalkę zwróćmy uwagę na wypełnienie materaca, a także na konstrukcję mebla. Konstrukcja powinna być stabilna, dobrze wykończona i pokryta dobrej jakości tapicerką odporną na ścieranie podczas użytkowania.

Właśnie takie wersalki znajdziesz w naszej ofercie. Mechanizm rozkładania powinien umożliwiać szybkie rozłożenie i złożenie mebla do pozycji spania lub siedzenia, bez konieczności używania szczególnej siły. Obicie tak samo jak konstrukcja, ma być wytrzymałe i uszyte z materiałów wysokiej jakości, by zwiększyć żywotność mebla. Istotna jest także kwestia łatwości czyszczenia oraz stopień twardości wypełnienia wersalki do salonu, który należy dobrać w zależności od preferencji użytkowników.

Wersalki młodzieżowe

Nasz sklep meblowy Meble-Bogart.pl oferuje wyjątkowo szeroki wybór wersalek młodzieżowych, które różnią się projektami designerskimi. Możecie przebierać zarówno wśród modeli zaprojektowanych w myśl stylu nowoczesnego, jak i klasycznego. Wygląd wersalki młodzieżowej musi zostać dobrany do warunków wnętrza, w którym stanie, by efektownie dopełniać całą aranżację.

Jeżeli salon jest już urządzony w myśl danego stylu, warto dobrać model wersalki, której wzornictwo będzie się z nim uzupełniać. Jeżeli salon jest urządzony nowocześnie lub w minimalistycznym stylu skandynawskim, wybierz prostą kanapę o jednolitej kolorystyce i pozbawioną dodatkowych ozdób.

Jeżeli preferują Państwo łączenie stylów, wówczas wersalka może być nieco bardziej odważna np. stylizowana na mebel antyczny lub pokryta tapicerką w esencjonalnym kolorze. Z kolei do klasycznych i tradycyjnie urządzonych wnętrz pasować będą masywniejsze bryły z dekoracyjnymi tapicerkami lub ciekawymi obszyciami.

Wersalki do spania

Wersalka do spania to dwu-funkcyjny mebel, stanowiący nieodłączny element wielu pokojów dziennych oraz pokojów gościnnych. Jej niepowtarzalny styl, ogromna wygoda wypoczynku i szerokie zastosowanie sprawiają, że niektóre aranżacje wykorzystują jej niezwykłe cechy w zastępstwie sofy, czy kanapy.

Wersalka do spania spełnia rolę wygodnego i przestronnego siedziska, a w razie potrzeby zapewnia komfortową powierzchnię spania. Dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę na ten mebel i wzbogacić swoje wnętrza o jego obecność.

Proponowane przez nas modele wersalek młodzieżowych do spania to zaprojektowane ze szczególną starannością produkty meblarskie, wykonane z najwyższej jakości komponentów i obite niezwykle trwałym oraz atrakcyjnym materiałem tapicerskim. Rodzaj tkaniny obiciowej zależny jest od gustu oraz indywidualnych preferencji klienta, który przy pomocy zamieszczonego na stronie panelu konfiguracji, samodzielnie projektuje doskonałą dla stylu swojego pomieszczenia wersalkę.

Za dodatkową opłatą umożliwiamy również zaprojektowanie mebla z obiciem wykonanym ze skóry ekologicznej, która podkreśla elegancki charakter aranżacji wnętrza. Dbamy o jakość i komfort użytkowania naszych produktów, dzięki czemu możemy poszczycić się pozytywnymi opiniami i uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów oraz ich wieloletnim zaufaniem.


Inne kategorie:

Meblościanki - Komplety mebli - Komody - Witryny - Regały - Szafy - Szafki - Półki - Tapczany - B