Meble do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Pokoje dziecięce oraz młodzieżowe to wyjątkowa przestrzeń w której powinna panować pozytywna atmosfera, sprzyjająca zarówno skutecznemu i wygodnemu wypoczynkowi, jak i aktywnej zabawie oraz nauce. Tworzą ją właściwe dobrane i rozplanowane przestrzennie meble do pokoju dziecięcego, które dzięki swojej wyjątkowości, najwyższej jakości i ciekawym, nowoczesnym projektom, zapewniają atrakcyjność wizualną, komfort użytkowania, doskonałą trwałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Oferujemy Państwu szeroki asortyment mebli do pokoju dziecięcego oraz pokoju młodzieżowego. Wśród naszych produktów znajdują się atrakcyjne łóżka dziecięce, zarówno klasyczne w swojej formie, wielofunkcyjne, czy piętrowe, jak i urozmaicające wyobraźnię dziecka i ubarwiające jego świat wielobarwne łóżka, stylizowane na wzór samochodów.

Dla projektów młodzieżowych proponujemy wygodne i funkcjonalne tapczany oraz komfortowe fotele, pozwalające zaoszczędzić przestrzeń, zwiększyć liczbę miejsc siedzących oraz urozmaicić żywą kolorystyką aranżację wnętrza.

Oferujemy również atrakcyjne i praktyczne biurka dostosowane parametrami do potrzeb osób pracujących przy nich oraz zapewniające maksymalną ergonomię i komfort pracy, pojemne i nowoczesne szafy, szafki, regały, komody, witryny oraz półki, które z łatwością pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty i pomogą w zachowaniu porządku.

Umożliwiamy samodzielne komponowanie mebli do pokoju dziecka, jak również zakup gotowych propozycji w postaci meblościanek oraz atrakcyjnych zestawów meblowych. Propozycje przeznaczone dla najmłodszych to nie tylko piękne i wielobarwne projekty ożywiające wnętrze i nadające mu przytulności, ale przede wszystkim praktyczne i w pełni bezpieczne w użytkowaniu produkty meblarskie.

Z najwyższą starannością dbamy o komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, tworząc swoje produkty z najwyższej jakości materiałów, zastosowaniem najbardziej trwałych i skutecznych technologii oraz w oparciu o nowoczesne i zarazem uniwersalne projekty, doskonale spełniające swoją rolę w każdym wnętrzu o określonym docelowo przeznaczeniu.

Meble do pokoju dziecięcego to podstawa wyposażenia wnetrza, dzięki której nasi najmłodsi będą mili podstawę do nauki, relaksu oraz zabawy.  


czytaj dalej
Promocje
Promocja

899 pln

promocja: 1259 pln

Łóżko piętrowe Ania - najbardziej popularny mebel dziecięcy.

Promocja

1199 pln

promocja: 1429 pln

Łóżko piętrowe Ania - najbardziej popularny mebel dziecięcy.

Promocja

849 pln

promocja: 1190 pln

Łóżko piętrowe Łukaszek w wymiarach pod materac 80 x 180 cm.

Bestsellery
Promocja
Transport gratis

1465 pln

promocja: 1543 pln

  Meble systemowe z kolekcji Ikar - zestaw nr 2
Promocja

999 pln

promocja: 1340 pln

Łóżko piętrowe Łukaszek to najczęściej polecany produkt.

Promocja

849 pln

promocja: 1190 pln

Łóżko piętrowe Łukaszek w wymiarach pod materac 80 x 180 cm.

Nowości

585 pln

Solidne biurko posiadające cztery szuflady, miejsce na komputer oraz stabilny blat.

472 pln

Proste i funkcjonale biurko idealne do pokoju młodzieżowego jak i dziecięcego.

121 pln

Prosta półka wisząca w kolorze limby czekoladowej

/meble-dzieciece-i-mlodziezowe-c-6-6.html