Komplety mebli - Meble dziecięce i młodzieżowe

Aranżacja pokoju dziecięcego i młodzieżowego wymaga szczególnej uwagi i staranności, ze względu na konieczność połączenia funkcjonalnej praktyczności wnętrza z jego atrakcyjnością wizualną. Pokoje dziecięce projektowane są na styl przytulny, delikatny i przyjemny, sprzyjający poczuciu bezpieczeństwa i zachęcający do zabawy. Pomieszczenia przeznaczone dla młodzieży powinny natomiast łączyć komfort, z zachęcaniem do rozwijania umiejętności i sprzyjać nauce. Bardzo cennym elementem w tym aspekcie są odpowiednio dobrane i rozplanowane przestrzennie meble.

Oferowane przez nas zestawy łączą w sobie wszystkie wymagane cechy, jednocześnie charakteryzując się nowoczesnością i wygodą. Każdy z mebli obecnych w komplecie spełnia swoją rolę i jednocześnie atrakcyjnie ozdabia wnętrze. W pomieszczeniach wyposażonych w tak starannie dobrane zestawy, o delikatnej kolorystyce i subtelnych kształtach, dzieci będą czuły się bezpiecznie i przyjaźnie, przywiązując się do wnętrza i chętnie spędzając w nim czas.
Każdy z zestawów został stworzony z myślą o określonym stylu i praktycznym zastosowaniu, dzięki czemu wszystkie jego elementy tworzą wspaniałą kompozycję, która na długie lata zagości w pokojach Państwa dzieci, uatrakcyjniając ich mały świat i pobudzając wyobraźnię oraz kreatywność. 
czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 143
Transport gratis

1703 pln


  Meble systemowe z kolekcji Ikar - zestaw nr 2
Transport gratis
223cm     110,5cm     95cm    

1363 pln

Młodzieżowy komplet w atrakcyjnej, nowoczesnej wersji.


Transport gratis
135cm     195cm     135cm    

1470 pln

Szafa o bardzo dużej pojemności, idealna do pokoju nastolatka. Sprawdź koniecznie!
Transport gratis

2249 pln


  Meble systemowe z kolekcji Ikar - zestaw nr 3

2327 pln

Zestaw mebli Flexy FX04