Materace lateksowe

Znalezionych produktów: 2
   1    z    1   
wyników na stronę:
sortuj:
FILTRY

rodzaj
lateksowe1
piankowe1
dwustronny1
styl
nowoczesny1
wielkość
80x2001
płytkie1
głębokie1
wąskie1
średnie1
małe1
kolor
biały1
wypełnienie
pianka PUR1
latex1
pianka poliuretanowa1
Promocja
80cm     20cm     200cm    
1131 pln
promocja: 1330 pln

   1    z    1   
wyników na stronę:
Wygoda i komfort snu to bardzo istotne czynniki, które zapewniają zdrowy, regenerujący i przyjemny wypoczynek. Zagwarantowanie ich jest w pełni możliwe, pod warunkiem, że dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o wygodne łóżko, a przede wszystkim o wysokiej jakości materac, który dzięki użytym do jego produkcji materiałom oraz stopniu wyprofilowania, zapewni odpowiednie ułożenie ciała i zabezpieczenie kręgosłupa.

Polecamy materace lateksowe dostępne w naszej ofercie, z uwagi na ich wysoką elastyczność i porowatą strukturę materiału, umożliwiającą swobodną cyrkulację powietrza, co stanowi bardzo ważny czynnik ochronny dla skóry, zapobiegający nadmiernej potliwości podczas snu i gwarantujący właściwą termoregulację.

Umożliwiamy wybór opcji lateksu naturalnego lub częściowo syntetycznego – idealnego dla alergików. Materace te charakteryzują się stabilną strukturą, zapewniającą wygodne ułożenie ciała, bez efektu trwałego odkształcania się ich powierzchni. Dzięki temu możliwa jest pełna regeneracja w trakcie wypoczynku i całkowity relaks.

W naszej ofercie dostępne są modele o różnej wielkości, grub