Gazetka 2/2021

Materace na stelażu

Znalezionych produktów: 4
   1    z    1   
wyników na stronę:
sortuj:
FILTRY

Transport gratis
80-180 (do wyboru)cm     21cm     190/200cm    
576 pln
Transport gratis
80-180 (do wyboru)cm     21cm     200/190 cm    
734 pln
Transport gratis
80-180 (do wyboru)cm     21cm     200/190cm    
724 pln
Transport gratis
80-180 (do wyboru)cm     21cm     190/200cm    
524 pln

   1    z    1   
wyników na stronę:
Materace na stelażu to wyjątkowy rodzaj produktów, które zapewnią komfort i najwyższą jakość wypoczynku, a jednocześnie nowoczesny design wnętrza. Ten absolutny hit mody wnętrzarskiej stanowi niemalże gotowe do użytku łóżko, składające się wyłącznie z wygodnego materaca, stabilnego stelaża na którym jest on ułożony, oraz dodatkowo mocowanych nóżek, które zapewniają odpowiednie podwyższenie, zapobiegając tym samym bezpośredniemu kontaktowi stelaża z podłożem.

Materace na stelażu

Materac ma wyjątkowo duże znaczenie dla jakości snu. Dlatego do jego wyboru warto podejść ze szczególnym rozmysłem dobierając go indywidualnie do swoich potrzeb i oczekiwań. Jednak nawet najlepiej dopasowany materac nie będzie służył maksymalnym stopniem swoich pozytywnych właściwości bez odpowiedniej podpory w postaci stelaża. Tak jak materac powinien zostać dobrany do użytkownika, tak stelaż do materaca.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę materacy na stelażu, dzięki czemu uzyskasz maksymalny stopień komfortu wynikający z danego zestawu.

Materac ze stelażem

Wybierając materac zwracamy uwagę na jego stopień twardości, rozmiar oraz materiały z których został wykonany. Jednak dopiero w zestawieniu z odpowiednim stelażem materac może być w pełni komfortowy, jak i prozdrowotny. Istotne jest bowiem, że każdy materac potrzebuje cyrkulacji powietrza, aby nie gromadziła się w nim wilgoć i tym samym był higieniczny dla użytkowników.

Kładąc go na płaskiej powierzchni np. na podłodze w znacznym stopniu ograniczamy wentylację, a tym samym obniżamy poziom higieny materaca. Ponadto użycie dobrego stelaża sprawia, że wypoczynek staje się zdecydowanie bardziej komfortowy i zdrowy. To dzięki niemu materac może jeszcze lepiej dopasować się do kształtu ciała i pracować z ruchami ciała podczas wypoczynku.

Materac na stelażu – dlaczego warto?

Materac na stelażu to szczególnie polecany wybór wśród kompletów wyposażenia sypialni. Takie zestawienie zapewni najwyższy komfort i nieprzeciętną jakość wypoczynku, a jednocześnie nowoczesny design wnętrza. Materac na stelażu 80x200 cm może wręcz stanowić gotowe do użytku łóżko.

Ponadto istotne jest, że stelaż wydobywa właściwości materaca i dopełnia go, dzięki czemu użytkownik może w pełnym zakresie cieszyć się wyborem dobrego materaca i dopasowanymi indywidualnie stopniami twardości. Stelaż przedłuża żywotność każdego materaca, gdyż amortyzuje jego ruchy podczas użytkowania oraz zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Wybierając zestaw materaca ze stelażem masz pewność, że oba komponenty będą właściwie ze sobą współgrały.

Materace na stelażu – nasza oferta

Nasza oferta obejmuje materace na stelażu, które zostały wykonane z tworzyw najwyżej jakości, co zapewnia ich trwałość i najwyższą jakość użytkowania, ale także higienę snu. Dzięki temu są one doskonałym rozwiązaniem dla wnętrz sypialnianych, w których chcemy uzyskać maksimum komfortu. Mogą one stanowić także ciekawą alternatywę dla tradycyjnych ram łóżka zastępując je we wnętrzach minimalistycznych.

Oferowane przez nas produkty zapewniają wygodę snu, oraz odczucie stabilności, bardzo ważne w ocenie komfortu łóżka. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów zestawów, by każdy mógł znaleźć propozycję spełniającą określone potrzeby i oczekiwania.

Materace na stelażu drewnianym - rozmiary

W ofercie naszego sklepu meblowego Meble-Bogart.pl znaleźć można różne rozmiary materacy na stelażu, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Przygotowaliśmy atrakcyjna ofertę cenową na materace na stelażu 160x200 cm, które są doskonałym wyborem szczególnie dla par. Taki rozmiar materacu ze stelażem zapewnia wyjątkowy komfort podczas snu.

Najbardziej uniwersalny rozmiar stanowi natomiast materac na stelażu 140x200, który świetnie się sprawdzi zarówno dla par, jak osób śpiących w pojedynkę. Natomiast do pokojów młodzieżowych szczególnie polecane są materace na stelażu 90x200 cm.

Doskonała jakość tworzyw z jakich zostały wykonane nasze materace, zapewnia ich trwałość i najwyższą jakość użytkowania. Dzięki temu są one doskonałym rozwiązaniem dla wnętrz z pomysłem, które potrzebują innowacyjnego akcentu, oraz wnętrz o niewielkim metrażu, w przypadku których dodatkowe ramy łóżka wywoływałyby uczucie ciężkości aranżacji.

Oferowane przez nas produkty tego typu to doskonałej jakości, wysokie materace, które zapewniają wygodę snu, oraz stelaże, zapewniające odczucie stabilności, bardzo ważne w ocenie komfortu łóżka. Ta propozycja to świetne rozwiązanie dla niewielkich sypialni, czy pokojów młodzieżowych, których aranżacje podążają z duchem czasu. 

zobacz również: