Meble do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Pokoje dziecięce oraz młodzieżowe to wyjątkowa przestrzeń w której powinna panować pozytywna atmosfera, sprzyjająca zarówno skutecznemu i wygodnemu wypoczynkowi, jak i aktywnej zabawie oraz nauce. Tworzą ją właściwe dobrane i rozplanowane przestrzennie meble do pokoju dziecięcego, które dzięki swojej wyjątkowości, najwyższej jakości i ciekawym, nowoczesnym projektom, zapewniają atrakcyjność wizualną, komfort użytkowania, doskonałą trwałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Oferujemy Państwu szeroki asortyment mebli do pokoju dziecięcego oraz pokoju młodzieżowego. Wśród naszych produktów znajdują się atrakcyjne łóżka dziecięce, zarówno klasyczne w swojej formie, wielofunkcyjne, czy piętrowe, jak i urozmaicające wyobraźnię dziecka i ubarwiające jego świat wielobarwne łóżka, stylizowane na wzór samochodów.

Meble do pokoju dziecięcego

Dla projektów młodzieżowych proponujemy wygodne i funkcjonalne tapczany oraz komfortowe fotele, pozwalające zaoszczędzić przestrzeń, zwiększyć liczbę miejsc siedzących oraz urozmaicić żywą kolorystyką aranżację wnętrza.Oferujemy również atrakcyjne i praktyczne biurka dostosowane parametrami do potrzeb dzieci pracujących przy nich oraz zapewniające maksymalną ergonomię i komfort pracy, pojemne i nowoczesne szafy, szafki, regały, komody, witryny oraz półki, które z łatwością pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty i pomogą w zachowaniu porządku.

Umożliwiamy samodzielne komponowanie mebli do pokoju dziecka, jak również zakup gotowych propozycji w postaci meblościanek oraz atrakcyjnych zestawów meblowych. Propozycje przeznaczone dla najmłodszych to nie tylko piękne i wielobarwne projekty ożywiające wnętrze i nadające mu przytulności, ale przede wszystkim praktyczne i w pełni bezpieczne w użytkowaniu produkty meblarskie. Z najwyższą starannością dbamy o komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, tworząc swoje produkty z najwyższej jakości materiałów, zastosowaniem najbardziej trwałych i skutecznych technologii oraz w oparciu o nowoczesne i zarazem uniwersalne projekty, doskonale spełniające swoją rolę w każdym wnętrzu o określonym docelowo przeznaczeniu. Meble do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego to podstawa wyposażenia wnętrza, dzięki której nasi najmłodsi będą mili podstawę do nauki, relaksu oraz zabawy.  

Meble do pokoju młodzieżowego

Świadoma swoich potrzeb oraz kreująca swój własny świat młodzież posiada rosnące potrzeby, które odzwierciedlają się również w urządzaniu swojego własnego pokoju. Wychodząc na przeciw tym potrzebom stworzyliśmy szeroką ofertę mebli do pokoju młodzieżowego, które z pewnością znajdą uznanie każdego nastolatka. Szeroka gama interesujących systemów meblowych dedykowanych dla dzieci i młodzieży, które znajdują się w ofercie sklepu meblowego Meble-Bogart.pl to oferta, obok której nie sposób przejść obojętnie. Doskonale wiemy, że meble dedykowane tej grupie wiekowej nie mogą tylko i wyłącznie spełniać swoją praktyczną rolę, ale również muszą cechować się ciekawym, świeżym designem, zgodnym z preferencjami oraz gustami młodzieży. Zwykle centralnym punktem aranżacji pokoju młodzieżowego są: szafa biurko, praktyczna komoda oraz łóżko. Częstymi dodatkami bywają również półki na ścianę, biurka łączone z łóżkiem, regały oraz krzesła. Wszystkie z wyżej wymienionych znajdziemy z łatwością w naszym sklepie, przebierając wśród wielu interesujących, dostępnych modeli.

Białe meble dziecięce

Prawdziwym hitem wśród mebli dziecięcych i młodzieżowych w ostatnim czasie stały się propozycje w kolorze białym. Choć młodsi odbiorcy bardzo często wybierają bardziej rzucające się w oczy propozycje, tak białe meble dziecięce, wyposażone bardzo często w kolorowe wstawki stały się prawdziwym hitem i strzałem w dziesiątkę. Biała kolorystyka zdecydowanie nadaje bryłom świeżości, oraz nowoczesnego charakteru. Jednocześnie tego typu meble dziecięce i młodzieżowe cechują się uniwersalnością, która sprawi, że aranżacja nie zestarzeje się z upływem czasu.

czytaj dalej
Promocje
Promocja

949 pln

promocja: 1309 pln

Łóżko piętrowe Ania - najbardziej popularny mebel dziecięcy.

Promocja

1239 pln

promocja: 1463 pln

Łóżko piętrowe Ania - najbardziej popularny mebel dziecięcy.

Promocja

888 pln

promocja: 1229 pln

Łóżko piętrowe Łukaszek w wymiarach pod materac 80 x 180 cm.

Bestsellery
Transport gratis

1703 pln


  Meble systemowe z kolekcji Ikar - zestaw nr 2
Promocja

1038 pln

promocja: 1379 pln

Łóżko piętrowe Łukaszek to najczęściej polecany produkt.

Promocja

888 pln

promocja: 1229 pln

Łóżko piętrowe Łukaszek w wymiarach pod materac 80 x 180 cm.

Nowości

585 pln

Solidne biurko posiadające cztery szuflady, miejsce na komputer oraz stabilny blat.

472 pln

Proste i funkcjonale biurko idealne do pokoju młodzieżowego jak i dziecięcego.

121 pln

Prosta półka wisząca w kolorze limby czekoladowej

/meble-dzieciece-i-mlodziezowe-c-6-6.html