Stoły do jadalni

Stół stanowi niezwykle istotny element jadalni, najczęściej usytuowany centralnie i zaaranżowany w sposób dominujący na tle innych elementów wnętrza. Jest to mebel użytkowy, który silnie wpisuje się w charakterystykę pomieszczenia jadalni, niezwykle ważny również w kontekście wpływu na całokształt wizualny wnętrza. Dlatego też wyjątkowo istotny jest właściwy dobór tego mebla do wnętrza oraz odpowiednie wkomponowanie pozostałych elementów w aranżację jadalni.

Stoły do jadalni i kuchni

Stół w jadalni wraz z zestawem krzeseł jest bohaterem wnętrza i nie ma ku temu wątpliwości. Jest to nie tylko wynikiem jego dużego gabarytu, estetyki, czy centralnego ustawienia, ale przede wszystkim istotnej funkcji jaką pełni w naszych domach. To właśnie przy tym meblu rodzą się rodzinne wspomnienia, anegdoty i zacieśniają się relacje podczas wspólnego spożywania posiłków. Mimo codziennego zabiegania i tak wielu zajęć, to właśnie przy stole kuchennym lub jadalnianym spotykamy się wszyscy razem, by się wzmocnić posiłkiem i cieszyć wspólnym towarzystwem.

Ponadto to właśnie przy nim gościmy znajomych i rodzinę oraz celebrujemy ważne okazje, które później oglądamy zapisane na fotografiach. Jest to więc mebel szczególny zarówno ze względu na funkcjonalny charakter i częstotliwość jego użytkowania, ale także kwestie sentymentalne. Stół kuchenny lub jadalniany musi być ponadto szczególnie wytrzymały na użytkowanie, gdyż korzystamy z niego wyjątkowo często. Najwyższej jakości komponenty, odporna na użytkowanie powierzchnia blatu i stabilność konstrukcji to wymagania elementarne. Takie właśnie stoły oferujemy Ci w naszym sklepie meblowym Meble-Bogart.pl.

Stół drewniany do jadalni

Stół stanowi szczególnie istotny element jadalni, który najczęściej usytuowany jest centralnie i wyeksponowany w sposób dominujący na tle pozostałych elementów wyposażenia wnętrza. Jest to mebel użytkowy, bez którego nie sposób sobie wyobrazić komfortowej i funkcjonalnej jadalni, bo to właśnie on skupia uwagę i służy na co dzień walorami użytkowymi. Często zdarza się wręcz, że aranżując jadalnię wyposażamy ją jedynie w stół z zestawem krzeseł. Stół silnie wpisuje się w charakterystykę wnętrza i wywiera również duży wpływ na całokształt estetyczny wnętrza.

Dlatego też wyjątkowo istotny jest właściwy dobór tego mebla do wnętrza oraz odpowiednie wkomponowanie pozostałych elementów w aranżację jadalni. Bez względu na to, czy preferujesz nowoczesne stoły do jadalni czy raczej ponadczasowe bryły utrzymane w myśl stylu klasycznego, to z pewnością w naszym sklepie meblowym znajdziesz model idealny dla swoich potrzeb oraz warunków konkretnego wnętrza.

Stół do jadalni może stanowić część większego kompletu mebli i być spójny pod względem estetycznym, ale może także być dobrany do innego wyposażenia meblowego, dzięki czemu będzie przyciągać uwagę swoim designem i kształtować charakter aranżacji.

Stoły rozkładane – nasza oferta

Stoły kuchenne lub dedykowane wnętrzom jadalni to meble, które mogą występować w różnych stylach designerskich, rozmiarach, cenach, a także konstrukcjach. Mogą być wykonane z metalu, szkła, MDF-u, czy drewna. Bez względu na to, jakiego modelu szukasz do swojej kuchni lub jadalni, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz idealne propozycje wpisujące się w Twoje oczekiwania. Wybierając stół do jadalni warto w pierwszej kolejności kierować się jego wymiarami, by pasował do rozmiarów pomieszczenia, oraz stylu w jakim została ona zaprojektowana.

Dlatego też zadbaliśmy o różnorodność i uniwersalność modeli. Obszerna oferta jaką proponujemy obejmuje zarówno stoły drewniane do jadalni lub kuchni, nowoczesne modele wykonane z modnych tworzyw, a także różnorodność względem wymiarów i funkcjonalności poszczególnych modeli. Znajdziesz tu klasyczne i nowoczesne stoły z blatami w kształcie kwadratu lub prostokąta, jak i owalne lub okrągłe.

Ponadto oferujemy nowoczesne oraz eleganckie propozycje z elementami szkła i metalu, które efektownie podkreślają dekoracyjność mebli. Szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się białe stoły nawiązujące do stylu skandynawskiego, a także stoły lakierowane na wysoki połysk.

Funkcjonalne stoły do jadalni i kuchni

Bez względu na to, czy szukasz stołu kuchennego czy dedykowanego wnętrzu jadalni, zapewne oczekujesz od niego trwałej i funkcjonalnej budowy. Takie właśnie stoły znajdziesz w naszej ofercie. Modele, które łączą w sobie wygodę użytkowania, funkcjonalność i trwałość z wyjątkowo dopracowanym wzornictwem dostępnym w dowolnym stylu wnętrzarskim.

Oferujemy szeroki wybór modeli wzbogaconych o mechanizm rozkładania blatu oraz ławostoły, w których można także regulować wysokość blatu. Stoły rozkładane to modele wysoce funkcjonalne, które w znacznym stopniu ułatwiają organizację przyjęć, ale także są nieocenione w małych wnętrzach, w których na co dzień brakuje miejsca.

Wówczas stół kuchenny lub jadalniany może być złożony do podstawowej formy, a na czas posiłków można go łatwo i szybko powiększyć do potrzebnego rozmiaru blatu. Efektownie się prezentują nowoczesne stoły, których wysuwana wstawka powiększająca powierzchnię blatu wykonana jest z kontrastującego tworzywa lub koloru, dzięki czemu bryła po rozłożeniu zyskuje dodatkowy element dekoracyjny.

Funkcjonalne stoły do jadalni posiadają tak dopracowane wymiary, by ugościć określoną liczbę osób, dzięki czemu dokonując zakupu możemy wybrać ile miejsc siedzących będzie nam potrzebne. Posiadamy szeroki wybór stołów o różnych rozmiarach, więc każdy z pewnością znajdzie model idealny do potrzeb swojego wnętrza zarówno w kontekście wymiaru, jak i designu.

Wybierając stół do jadalni należy kierować się jego wymiarami, zwłaszcza w kontekście rozmiarów pomieszczenia, oraz stylem w jakim został on zaprojektowany. Dlatego też zadbaliśmy o różnorodność i uniwersalność modeli. Obszerna oferta jaką proponujemy, obejmuje zarówno klasyczne, drewniane stoły do jadalni, w kształcie kwadratu lub prostokąta, jak i nowoczesne oraz eleganckie propozycje z elementami szkła i metalu, skomponowanymi z całym projektem.

W zależności od aranżacji pozostałych przestrzeni, wybór wyposażenia jadalni, a zwłaszcza stołu, powinien zostać oparty na stylu dominującym w nich. Dzięki temu cały dom będzie sprawiał wrażenie spójności i przytulności, a nieprzypadkowe aranżacje z pewnością zaprocentują w oczach odwiedzających go gości.

Inne kategorie: 

Sofy i kanapy - Wersalki - Tapczany - Narożniki - Fotele - Pufy - Komplety wypoczynkowe

 

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: