Witryny - Meble do pokoju dziennego, meble pokojowe

Witryna jest bardzo cennym elementem wnętrza, który znajduje swoje zastosowanie zarówno w salonach, biurach, gabinetach jak i w funkcjonalnych sypialniach. Jej wyjątkowy charakter oraz praktyczno – dekoracyjne zastosowanie sprawiają, że doskonale komponuje się z różnymi stylizacjami i rozwiązaniami aranżacyjnymi. Świetnie podkreśla nowoczesne rozwiązania i nadaje elegancji ekskluzywnym wnętrzom.

Na atrakcyjność witryny składa się jednak nie tylko jej doskonale dopracowany w szczegółach model, ale przede wszystkim jakość, warunkowana komponentami wchodzącymi w skład mebla. Tworzone przez nas projekty to wykonane z najwyższej jakości materiałów drewnianych i trwałego, reprezentatywnego szkła witrynowego produkty, często dodatkowo podświetlane, dla maksymalizacji efektu.

Dzięki właściwie dopasowanej do wnętrza witrynie, możliwe jest atrakcyjne wyeksponowanie ulubionego zestawu porcelanowego, czy też uporządkowanie i posegregowanie wartościowych sentymentalnie książek. Proponowane przez nas meble to modele o zróżnicowanym stylu i wielu zastosowaniach. Dostępne są klasyczne rozwiązania oraz nowoczesne i designerskie propozycje, świetnie sprawdzające się w salonach oraz jadalniach stanowiących centrum życia towarzyskiego oraz wypoczynku.

czytaj dalej

Sprecyzuj wyniki

Cena    od: pln    do: pln    
Szerokość ustal wartość
Wysokość ustal wartość
Głębokość ustal wartość
Znalezionych produktów: 357